2018’in Gerçek Olaydan Esinlenilen Türk Korku Filmi : Kapalak Kızı

Kapalak Kızı Konusu - Türk Korku Filmi

Türk korku filmleri sektörü kimisine göre sadece klasik konulardan ibaret olsa da gözardı edilemeyecek bir kitle tarafından özenle takip ediliyor. Bu sene de hız kesmeden devam edecek olan Türk korku filmleri sektörü, 2018 Temmuz ayında çıkacak olan güzel bir filme sahip olmaya hazırlanıyor. Kapalak kızı filminin konusunu ve diğer detaylarını makalemizde paylaşacağız.

Kapalak Kızı Konusu – 2018 Türk Korku Filmi

Kapalak kızı konusu Giresun’da geçiyor. Genç,güzel ve oldukça bakımlı bir kız olan ayşe okulda hademeliğe başlamıştır. Birgün, okul müdürü Ayşe’den ek mesai yapmasını, o gün okulda kalmasını sağlar. Bunu çaresiz bir şekilde kabul eden Ayşe, o gün müdürün tecavüzüne uğrar. Sevdiği çocuk askerde olduğundan bunu kendi utancına yediremez ve kendini asar. 

Bütün bu olayları Ayşe’nin annesi öğrenir ve okul müdürüne büyü yaptırır. Ancak büyüde işler ters gider ve büyü okul müdürü yerine Ayşe’nin ruhunu etkiler. Ayşe’nin ruhu okulda takılı kalır ve silüeti müdüre okulun içinde görüne görüne müdürü çaresiz bir şekilde öldürür.

Youtube’dan Sinema Sektörüne

Birçok kişinin bildiği bir Youtube kanalı olan Nova Prospekt, Kapalak Kızı filminin yapımcısı. Youtube’da çektikleri onlarca paranoyak, tehlikeli yerlere giriş, korku videoları çektikten sonra bizim neyimiz eksik deyip dalmışlar Türk korku filmi sektörüne. Bakalım nasıl bir iş çıkarmışlar, hep birlikte filmin vizyon tarihi olan 13 Temmuz 2018’de göreceğiz.

Kapalak Kızı Oyuncuları

Kapalak Kızı korku filminin başrolünü Can Yavuz ve Arifhan Durmuş birlikte paylaşıyorlar.

Kapalak Kızı Filmi – Teaser

Yönetmen görevinde Ramazan Özer ve Fatih Gürler’in bulunduğu Kapalak Kızı filmi bakalım beklentilerimizi nasıl karşılayacak, hep birlikte buna şahitlik edeceğiz.

.:: Peki siz Kapalak Kızı filmi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce başarılı olacak ve izleyenleri tatmin edebilecek mi ?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Alienist Konusu

The Alienist Konusu | ”Yeni Seri Katil Dizisi”

Mutlaka İzlemeniz Gereken Türk Korku Filmleri

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Türk Korku Filmi