Britanya Yapımı After Life Dizi Konusu

26.03.2020
286
Britanya Yapımı After Life Dizi Konusu

After Life Konusu

Yabancı diziler, son zamanlarda Türkiye’nin en fazla izlenen yapımları arasında yer almaktadır. Birçok ülke tarafından farklı tür ve konularda yapılan diziler ilgi çekmektedir. Dizilerin yayınlandığı platformlar da farklılık göstermektedir. Blue TV ve Netflix gibi ünlü platformlar, son zamanların en popüler dizilerinin yayıncılığını üstlenmiştir. 2019 yılında yayınlanmaya başlayan ve komedi türünün önemli bir örneği olan After Life dizisi, Netflix platformundan yayınlanmaktadır. Hem komedi hem de dram türünde yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu da tanınmış isimlerden oluşmaktadır.

after life konusu

Netflix platformunun en beğenilen komedi dizilerinden biri olan After Life, hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde beğenile izlenmektedir. Komedi alanında başarılı yapımlarıyla dikkat çeken Ricky Gervais, dizide hem yönetmen hem de oyuncu görevini üstlenmiştir. Komik sahnelerin yanında izleyicileri duygusallaştıracak dramatik sahnelerin de bulunduğu dizi, ilgi çekici senaryosuyla birçok kişinin favori dizisi olmayı başarmıştır. After Life Netflix platformunda yayınlanan ilk sezonunun ardından Nisan ayında yeni sezon ile izleyicilerin karşısına çıkacaktır. İzleyicilerin merakla beklediği 2.sezon hakkında çeşitli bilgiler yayınlanmıştır.

After Life Konusu Oyuncuları

after life oyuncuları

Komedi türündeki dizilerin dünya genelinde yüksek oranda izleyici kitlesi bulunmaktadır. Farklı ülkelerin yapmış olduğu komedi dizileri, çeşitli platformlar aracılığıyla izleyiciler ile paylaşılmaktadır. Netflix platformunun sevilen komedi dizilerinden olan After Life, 2019 yılından beri yayınlanmaktadır. After life konusu oyuncuları hakkında çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. İlgi çekici ve eğlenceli bir konusu bulunan dizinin oyuncu kadrosunda da başarılı isimler yer almaktadır. İlk bölümü 7 Mart 2019 tarihinde yayınlanan dizinin ortalama bölüm süresi ise 30 dakikadır.

Dizinin ana karakteri olan Tony, insanları önemsemez bir yapıya sahiptir. Bu kişilikte olmasının sebebi eşinin hayatını kaybetmesidir. Bu acılı olayı kabullenemeyen Tony, zor zamanlar yaşayacaktır. İçinde bulunduğu kötü durumu başka insanlara yansıtan Tony, kaba davranışlar sergilemektedir. Psikolojik olarak da destek alan karakter, babasıyla ilişki kurmaya çalışmaktadır. Tony isimli karakterin hayatla mücadelesini konu alan dizinin ilk sezonu sona ermiştir. Dizinin oyuncu kadrosunu Ricky Gervais, David Bradley, Kerry Godliman ve Ashley Jensen gibi isimler oluşturmaktadır.

after life 2.sezon ne zaman?

After Life 2.Sezon Ne Zaman?

Son günlerin en fazla izlenen yabancı dizilerinden biri olan After Life, eğlenceli konusu ve duygusal sahneleriyle komedi ve dram türü yapımları seven kişilerin beğendiği bir dizi olmuştur. Netflix platformu tarafından yayınlanan dizinin ilk sezonu hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından beğenilmiştir. Ricky Gervais’in hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrol olarak oynadığı dizinin yeni sezonu hakkında çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. İzleyiciler tarafından After Life 2.sezon ne zaman sorusu merak edilmektedir.

Dünya çapında beğenilen bir oyuncu olan Ricky Gervais, diziye farklı bir hava katmayı başarmıştır. Oldukça yetenekli bir komedyen olan Gervais, kendine özgü yapımıyla güzel bir yapım oluşturmuştur. İlk sezonuyla izleyiciler tarafından beğenilen komedi dizisi, Netflix tarafından 2.sezon onayını da almıştır. 6 bölümlük başarılı sezonun ardından yeni sezon çalışmaları da başlamıştır. Yeni sezon tarihi hakkında net bir açıklama yapılmıştır. Netflix tarafından yapılan açıklamada dizinin yeni sezonunun 24 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağı açıklanmıştır.

Dizinin kendine özgü konusu, dünya genelindeki dizi severler tarafından ilgi çekici bulunmuştur. İlk sezonun başarılı geçmesi nedeniyle yeni sezon merakla beklenmeye başlamıştır. Dizinin başrolünü canlandıran Ricky Gervais, Tony karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tony, eşinin ölümünden sonra harika bir hayata sahiptir. Eşine bağlı olan Tony, bu acı kaybının ardından esisi gibi bir hayat süremeyecektir. Yeni kararlar alan ve davranışları değiştiren Tony, arkadaşlarının çabalarına rağmen kendi bildiğini yapacaktır.

After Life 1.Sezon Fragmanı

After Life 2.Sezon Fragmanı

 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.