Altered Carbon Konusu

Netflix’in Yeni Dizisi : Altered Carbon Dizi Konusu

Altered Carbon 2 Şubat 2018’de yayın hayatına başlayacak bir Netflix dizisidir. Yapımcının Netflix oluşu bile filmin kalitesini az çok söylemesine rağmen oyuncuların dikkatli seçilmesi zaten ayrı bir güzellik katıyor. Richard K. Morgan’ın Siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon’un başrolündeyse Suicide Squat filminden tanıdığımız Joel Kinnaman, eskilerin hatırladığı Solomon Kane’den tanıdığımız James Purefoy, Dichen Lachman, Will Yun Lee, Renee Elise Goldsberry ve Martha Higareda. Dizinin yönetmen koltuğundaysa Uta Briesewitz, Peter Hoar, Nick Hurran, Alex Graves, Andy Goddard ve Miguel Sapochnik oturacak. Bilim Kurgu, Drama türlerinde olacak Altered Carbon Konusu ilgi çekmeyi başarıyor sabırsızlıkla bekliyoruz.

Altered Carbon Konusu

25. yüzyılda geçecek olan dizimizin döneminde diğer gezegenlerde de yaşam başlamıştır. İnsan beyni çözüldüğü için artık bir nevi ölümsüzlük keşfedilmiştir. İnsanların zihinleri depolandığı için ölüm artık yoktur. İstenilen kişi bir bedende geri canlandırılabilir. Evrenin en zenginlerinden biri olan Laurens Bancroft öldürülür. Tekrar döndüğü esnada bu cinayeti kimin işlediğini bulmak için yıldızlar arası üst düzey savaşçılardan kalan son askeri canlandırır. Bu askerin bilinci yüzyıllar boyunca buzda dondurulmuştur. Laurens, Takeshi Kovacs’e eğer bu cinayeti çözerse ona ölümsüzlüğü vereceğini söyler. Ve dizimiz tam olarak burada başlar. Netflix‘te yayınlanacak dizinin bütçesi Game Of Thrones‘tan daha yüksek olduğu için beklentimiz bir hayli yüksek. Bilim Kurgu olacağı için fazlasıyla aksiyon göreceğimizi ve hakkını verirlerse efsane bir dizi olacağını söyleyebiliriz.

Altered Carbon Başrol Oyuncuları

Takeshi Kovacs – Joel Kinnaman

Takeshi yüzyıllar önce yenik yüzen yıldızlararası üst düzey savaşçıların son hayatta kalan askeridir. Bilinci o zamandır dondurulmuş bir şekilde hapsedilen Takeshi bir görev için geri uyandırılır ve ona ölümsüzlük vaadedilir. Bu da bir askerin herhalde en çok istediği şeylerden biridir. Çok sağlam bir savaşçı olduğu için seçilen Takeshi’nin uyandırılmasından sonra dizinin hikayesinin tam olarak başlayacağını söyleyebiliriz. Bu rolde göreceğimiz oyuncu bir çok muhteşem yapımda rol aldığı ve tam rolünün adamı olduğu için bu rolün hakkını vereceğini düşünüyoruz.

Laurens Bancroft – James Purefoy

Bizim tahminimiz Laurens evrenin en zengin insanlarından biri olduğu ve çok göz önünde olduğu için cinayete kurban gitmiştir. Fakat tekrar canlandığı anda gelmiş geçmiş sen sağlam savaşçıyı kendi cinayetini çözmesi için geri getirdiğini öğrenen düşmanlarının biraz korktuğunu düşünüyoruz. Bu rolü oynayacak olan James Purefoy bir çok dizi ve filmde oynamış ve rolünün hakkını tam anlamıyla vermiştir. Bu rolü de hakkıyla oynayacağını düşünüyoruz.

Geri Kalan Oyuncular

  • Kristin Ortega – Martha Higareda
  • Quell – Renee Elise Goldsberry
  • O.G. Kovacs – Will Yun Lee
  • Reileen Kawahara – Dichen Lachman
  • Isaac Bancroft – Antonio Marziale
  • Poe – Chris Conner
  • Captain Tanaka – Hiro Kanagawa
  • Miriam Bancroft – Kristin Lehman
  • Okulov – Alika Autran
  • Jimmy DeSoto – Teach Grant

Altered Carbon Dizi Bilgileri

Tür: Gizem, Drama, Sci-Fi
Oyuncular:  Antonio MarzialeChris ConnerHiro Kanagawa
Bölüm Sayısı: İlk sezonda 10 bölüm yer alacak
Ortalama Bölüm Süresi: 1 saat
Çıkış Yılı: 2 Şubat 2018
IMDb: Henüz değerlendirilmedi

Altered Carbon Dizi Fragmanı


.:: Altered Carbon dizi konusunu beğendiniz mi ? İlk izlenimleriniz neler ? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın !

Diğer Dizi Konuları

Stranger Things Konusu

The Alienist Konusu

Counterpart Konusu

Supernatural Konusu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Black Lightning Dizi Konusu

Black Lightning Konusu | 2018’in Bombası

Stranger Things Konusu

Stranger Things Konusu | ”Farklı Bir Gizem Yapıtı”