Aman Reis Duymasın Yerli Komedi Filmi

08.05.2020
2.200
Aman Reis Duymasın Yerli Komedi Filmi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz ekibi ile komedi tufanı, Aman Reis Duymasın filmi sinema da çok kez izlendi. Tüm detayları sizler için derledik..

Aman Reis Duymasın Konusu

Aman Reis Duymasın filmi 1 saat 40 dakika süren bir komedi türüdür. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisini izleyenler bu filmde yer alan karakterleri yakından takip edebilirler. Konu olarak da bu dizinin filme yansımış versiyonu olarak bilinmektedir. Dizideki karakterlerin aynı isim ve rol ile komedi türünde çektikleri filmi oluşturmaktadır. Konu itibari ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz isimli dizide yer alan yer altı dünyasının ünlü mafya adamları ve yeraltı dünyasının karanlık isimleri bir tatile çıkar. Tatil yolculuğu boyunca başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Burada başlarına eğlenceli ve işin içinden çıkılmaz bir hale gelen komik olaylar gelecektir. Filmin ismi Aman Reis Duymasın ise, Hızır Çakırbeyli’ ye ithaf edilmiştir. Hızır Çakırbeyki’ nin başına gelen olayları duyması grubun en büyük korkusudur. Bu nedenle başlarına gelen her maceradan onun duymaması için birtakım adımlar atacak ve filmde birbirlerinden sırlar saklayarak bunların açığa çıkmasını
önleyeceklerdir.

Aman Reis Duymasın Oyuncuları

Ozan Akbaba ve Mustafa Üstündağ’ ın başrollerini paylaştığı bir yapımdır. Ozan Akbaba İlyas Çakırbeyli rolündedir. Mustafa Üstündağ Boran rolündedir. Film temel konu ve yapı bakımından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismi ile ATV ekranlarında yayınlanan diziye dayandırılmaktadır. Savaş Özdemir’ in Tip; Sevnç Güreşn Kıratlı’ nın da Hatice rolünü paylaştığı bir filmdir. Filmin diğer oyuncuları Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Sevil Aki, Tevfik Erman kutlu, Ömer Kurt’ tur.

Ozan Akbaba

1982 doğumlu oyuncunun şimdiye katar karılım sağladığı birçok, filmi sinema ve dizi projesi yer almaktadır. Oyunculuğun yanı sıra film müzikleri yapımını da üstlenmiştir. Arafta Kalanlar, Gölgeden ışığa Karagöz, Topuz, Çocuk Parkı, Yollu, Othello, Yanlışlıklar Komedisi oyunlarında rol almıştır. Dizi olarak; Kırık Kanatlar, Kavak yelleri, Cennetin Sırları, Kuzey Güney dizilerinde rol almıştır. Kuzey Güney dizisinde Sümer Tezkan rolü ile onu bilmekteyiz. Arka Sokaklar dizisinde Doktor Veysel karakterini canlandırmıştır. Poyraz Karayel dizisinde Taner, Güldür Güldür TV programında Şenol karakterini canlandırmıştır. Son olarak yer aldığı 2015 yılındaki Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi ile İlyas Çakırbeyli karakterini ve aynı dizinin devam niteliğindeki filmi ile de Aman Reis Duymasın filminde rol almıştır.

Mustafa Üstündağ

Müjdat Gezen Tiyatro okulundan mezundur. Kocaeli Bölge tiyatrosunda rol almıştır. Tiyatrocudur ve Kocaeli Bölge Tiyatrosuna bağlı çalışmaktadır. Sinema alanına tiyatroculuktan geçmiştir. Şimdiye kadar sayısız dizi, sinema ve tiyatroda rol almıştır. Deli Dumrul, Vicdan, Al’ nin Sekiz Günü, Emret Komutanım, Gülizar, Köçek Dilber’ in 8 Günü, Zeynep’ in 8 Günü yapımlarında rol almıştır. Ama biz onu en çok da Muro ve Abimm filmlerinden bilmekteyiz. Muro filminin senaristliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir. Burada başrol oyuncusu olan Muro’ yu canlandırmaktadır. Abimm 2009 yapımı filmde de başrol oyunculuğu vardır. Bu filmlerden sonra bütün filmlerde başrol oyuncusu olarak görev almıştır. Son olarak da Aman Reis Duymasın projesinde yer almıştır.

Savaş Özdemir

İzmirli olan oyuncu ilk 1993 yılında Süper Baba dizisi ile tanınmıştır. Yasemince komedi programında rol almıştır. Mavi Düşler, Haziran Gecesi, Avrupa Yakası, Tombala, Kapıları Açmak, Eylül, Gülpare, Sinekli Bakkal, Kuzey Rüzgarı gibi birçok projede yer almıştır. Biz onu Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi ile birlikte Aman Reis Duymasın filminden daha yakından tanımaktayız. Ünlü oyuncu bir dönem ATV ekranlarında buluna Adanalı isimli dizide de rol almıştır.

Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın filmi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularının rol aldığı bir filmdir. Bu filmde yer altı dünyası ile tanıdığımız dizi karakterlerinin çıkmış olduğu bir tatil konu edinmiştir. Aman Reis Duymasın Fragmanı ile birlikte sizler de film hakkındaki ön tanıtımı izleyebilirsiniz.

Yer alan fragmanda, sizlerin film seçiminde kullanmış olduğunuz inisiyatifleri belirlemek açısından filmin en heyecanlı sahnelerine yer verilmiştir. Bu vesile ile sizler de fragman hakkındaki kararlarınızı film üzerinde de yoğunlaştırabilir ve anında film seçiminde karar kılabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.