Netflix Bilim Kurgu Dizisi: Biohackers Konusu ve Oyuncuları

26.03.2020
240
Netflix Bilim Kurgu Dizisi: Biohackers Konusu ve Oyuncuları

Biohackers Dizisi Netflix de Çıkacak

Netflix platformunda 2020 yılında çıkacak olan diziler izleyiciler tarafından meraklı bir şekilde bekleniyor. Dünyanın en fazla sevilen dizilerini yayınlayan platformlardan biri olan Netflix, yine iddialı bir diziyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 30 Nisan’da yayınlanacak olan yeni Netflix dizisi, Biohackers, ilgi çekici konusuyla oldukça dikkat çekmektedir. Son zamanların en ilginç dizilerinden biri olan Biohackers dizisi Netflix de çıkacak.

biohackers dizi konusu

Son günlerin popüler akımlarından olan Biohacking kavramının dizi yansıması olan Biohackers dizisi, kendine özgü konusuyla dikkat çekmektedir. Alman yapımı olacak olan yeni dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacaktır. İlk 3 bölüm ve son 3 bölümün farklı yönetmenler tarafından üstlenildiği dizi, ilginç ve sürükleyici konusuyla dikkat çekiyor. Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Alman yapımı bilim kurgu dizisi, Nisan aynının sonunda izleyiciler ile buluşturulacaktır.

Biohackers Dizisi Ne Zaman?

Yönetmen ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizi hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Biohackes dizisi ne zaman hakkında Netflix platformu tarafından açıklama yapılmıştır. Dizinin kaç bölümden oluşacağı ve hangi tarihte yayınlanacağı açıklanmıştır. İlk sezonu 6 bölümden oluşacak olan Alman yapımı dizinin ilk bölümünün yayınlanma tarihi 30 Nisan 2020 olarak belirlenmiştir. Dizi Türkiye ve diğer ülkelerde meraklı bir şekilde beklenmektedir.

Biohackers Dizisi Oyuncuları Konusu

Dünya genelindeki dizi yapımlarının ilgiyle izlendiği son dönemlerde, farklı ülke yapımları olan diziler dikkat çekmektedir. ABD ve İngiltere yapımı dizilerin yanında başka ülkelerin dizileri de ilgiyle izlenmektedir. Dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıracak yapımlardan olabilecek olan Biohackers, popüler dizi platformunun yeni dizilerinden biridir. Netflix de yayınlanacak dizi hakkında Biohackers Dizisi oyuncuları konusu araştırılmaktadır.

biohackers oyuncu kadrosu

Biohackers Dizinin konusu:Almanya ülkesinin Freiburg şehrinde geçmektedir. Mia Akerlund isimli karakter, başarılı bir Tıp Fakültesi öğrencisidir. Ailesinin sahip olduğu önemli bir sırrı öğrenen Mia, Freiburg şehrine gelmiştir. Erkek kardeşinin çözülmemiş cinayeti için de araştırmalar yapan Mia, kendisine yeni arkadaşlar bulacaktır. Biohacking ismi verilen teknoloji ile tehlikeli ve gerilim dolu araştırmalar yapacak olan ekip, çeşitli olaylar yaşayacaktır.

Bilim Kurgu, fantastik, gerilim ve dram gibi türlerin hakim olduğu dizinin yönetmenlik kadrosunda iki farklı isim oturmaktadır. Dizinin ilk sezonunun 6 bölüm olacağı açıklanmıştır. Dizinin ne kadar süreceği ve hangi tarihte final yapacağı hakkında henüz net bilgiler bulunmamaktadır.
Dizinin oyuncu kadrosu

  • Luna Wedler
  • Adrian Tilmann
  • Jing Xiang
  • Jessica Schwarz
  • Caro Cult

Biohackers Dizisi Kaç Sezon

Alman bir tıp öğrencisinin ilginç öyküsünün anlatıldığı Biohackers dizisi, 2020 yılının iddialı Netflix dizilerinden biridir. Ailesindeki kayıplardan bir profesörü sorumlu tutan Mia, ona yaklaşmak için çeşitli olaylar yaşamak zorunda kalacaktır. Biyolojik olarak hack yapan bir grubun arasına girecek olan Mia, ilgi çekici ve tehlikeli olaylar ile karşı karşıya alacaktır. Luna Wedler isimli Alman oyuncunun başrolü canlandırdığı dizi, birçok kişi tarafından merakla beklenmektedir. Biohackers dizisi kaç sezon şeklinde araştırmalar yapılmaktadır.

Dizinin kaç sezon süreceği henüz net olarak bilinmemektedir. İlk sezon yayın haklarını satın alan Netflix, dizinin ilk sezonunun 6 bölüm süreceğini açıklamıştır. Dizinin 2.sezonunun olup olmayacağı hakkında bilgiler bulunmamaktadır. Christian Ditter yaratıcılığında yayınlanacak olan dizi, iddialı bir bilim kurgu yapımıdır. Olağanüstü olaylarla karşılaşılacak olan dizi de, tehlikelere karşı güçlü durmaya çalışan karakterlerin öyküsü anlatılacaktır. Sürükleyici ve merak uyandıracak bir dizi olan Biohackers, 30 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacaktır.

Biohackers Dizisi Netflix

Hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından beğenilen ve IMDB puanı yüksek dizileri yayınlayan Netflix platformu, her dönemin öne çıkan yapımlarıyla dikkat çekmektedir. 2020 yılında da farklı ülke yapımları olan dizilerle öne çıkacak olan Netflix, Nisan ayının sonunda Biohackers dizisinin ilk bölümünü yayınlayacaktır. İlginç ve sürükleyici konusuyla şimdiden birçok kişi tarafından merak edilen Biohackers dizisi Netflix platformundan yayınlanacaktır.

Fragman:

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.