Deli Divane Konusu Ve Oyuncuları

14.05.2020
791
Deli Divane Konusu Ve Oyuncuları

Deli Divane Konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vermek istedik. Oyuncular kaç yaşında? Diğer Adı Bidaai Olan dizi bilgileri için makalemize göz atınız. Pek çok Bollywood yıldızının başrolde oynadığı dizi, ilk yayınlandığında Hindistan’da ve dünyada büyük beğeni toplamıştır. Geçtiğimiz zamanlarda ülkemizde de yayınlanan ve bir hayli beğeniyle karşılanan Deli Divane Bidaai konusu oldukça ilgi çekicidir. 2007 ile 2010 yılları arasında çekilmiş ve yayınlanmış bu dizinin başrolünde çok tanıdık oyuncular yer almaktadır. Angad Hasija, Sara Khan, Seema Kapoor gibi oyuncuların yer aldığı dizi, Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmuştu.Agra’da geçen dizide Ragini ve Sadgana isimli birbirlerini çok seven iki kuzen vardır. Kuzenlerden Sadhana daha küçük yaşlarda ailesinin kaybetmiş ve dayısı tarafından büyütülmüştür. Kanal 7 ekranlarında gösterimde olan filmi oradan izleyebilirsiniz.

deli divane dizi özeti

Büyüyüp olgunlaşan Ragini ve Sadhana’nın yolları Hindistan’ın varlıkla aileleri arasında yer alan Rajcanshlar ailesi ile kesişmiştir. Oldukça varlıklı bir iş insanı olan Inderjit’ın oldukça otoriter bir karısı, başkarakterimiz Sadhana’ya engelli olan oğlu ile evlenmesi teklifinde bulunur. Zihinsel engelli olan Alekh zararsız biridir ve bu yüzden Sadhana için kabul edilebilirdir.Dayısının durumunu düzeltmek isteyen Sadhana kabul eder ve zihinsel engelli çocuk Alekh ile evlenir. Diğer yandan Ragini’de Alekh’in kardeşi RAnvir ile yakınlık kurar ve aralarında büyük bir aşk doğar. Onlar da evlenirler ve zaman geçtikçe Alekh rahatsızlığından kurtulmaya başlar. Deli Divana konusu anlattık şimdi oyuncuları hakkında bilgi verelim.

Deli Divane Bidaai Oyuncuları

deli divane oyuncuları kaç yaşında

Yayınlandığı yıllar içerisinde En İyi Oyuncu Kadrosu dalında ödüller kazanan bu dizi, harika uyuma ve enerjiye saip oyuncu kadrosuyla oldukça beğenilmiştir. Deli Divane Bidaai oyuncuları bu bakımdan oldukça kaliteli ve tanındık kişilerdir. Dizinin yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda TV yapımcısı olan Rahan Shahi’de kariyerinin en parlak dönemini yaşamıştır.2008 senesinde, dizi hali hazırda devam etmekteyken En İyi Drama Dizi ödülünü de almıştır. Sadhana ve Ragini arasındaki kardeşlikten bile daha güçlü olan bağı bizlere anlatan bu dizi, zaman geçtikçe değerini daha iyi anlatmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Kanal 7 ekranlarından yayınlanan dizi izleyenler tarafından çok beğenilmişti.

Deli Divane Bidaai Fragmanı

Zaman zaman Ragini’nin yengesinin maddi zaafları yüzünden gelişen olaylar zincirinin içerisinde aile gerçekten çok zor süreçlerden geçecek zaman zamanda kuzenlerin birbirlerine duydukları sevgi sayesinde izleyenlerin kalpleri ısınacaktır. Kanal 7 ekranlarından izleyici ile buluşan bu diziye internette çeşitli platformlarda ulaşabilirsiniz. Deli Divane Konusu ile  fragmanı da yine bu platformlarda ulaşabilecekleriniz arasında yer almaktadır.

Bütün bölümlerine ulaşabileceğiniz Deli Divane Bidaai dizisinin bölümlerini tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz zaman içerisinde Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, oldukça beğenilmişti. İnternet üzerinden yapacağınız aramalarda Deli Divane Bidaai TR dizileri izle anahtar kelimesini kullanabilir ve rahatlıkla dizinin bütün bölümlerine ve fragmanlarına ulaşabilirsiniz. Yıldız kadrosu ve başarılı kurgusuyla siz de bu diziyi izlemekten keyif alacak ve kendinizi durulmak bilmeyen olaylar zincirlerinin içinde bulacaksınız.

Parul Chauhan

Deli Divane Bidaai dizisinde Ragini Sharma rolü ile tanınan Parul Chauhan oyunculuk kariyerinden önce modellik yapmaktaydı. Oldukça popüler bir dizi oyuncusu olan Parul hali hazırda pek çok dizide oyunculuk yapmaktadır.

Sara Khan

1989 doğumlu Hindistan doğumlu model ve oyuncu olan Sara Khan pek çok dizi ve filmde oyunculuk yapmıştır. Hindistan’ın en sevilen ve en bilinen oyuncuları arasında yer alan sara, Hamari Adhuri Kahanı ve Dark Rainbow gibi bilindik filmlerde de roller almıştır.

Angad Hasija

1984 Hindistan doğumlu popüler dizi ve film oyuncusu Angad Hasija, Aalekh rolü ile dizide karşımıza çıkmaktadır. En İyi Aktör dalında ödüle de sahip başarılı aktör, 2007 yılında Parneet Hasija ile dünya evine girmiştir.

Kinshuk Mahajan

1986 Hindistan doğumlu Kinshuk MAhajan ülkesinde başarılı bir aktör ve modeldir. Sapna Babul Ka yapımında aldığı rollerle tanınan aktör, Naagin 3 ve Tere Sheher Mein gibi yapımlarda da rol aldı.

Deli Divane Hint Dizisi

  • Ne Zaman Başladı: 8 Ekim 2007
  • Dizi Bitti mi?: 13 Kasım 2010
  • Hangi Kanalda: Starplus – Türkiye ( Kanal 7)
  • Kaç Bölüm Oynadı?: 739
  • Aldığı Ödüller: En İyi Kadın Başrol Oyuncusu Dalında Hindistan TV Ödülü,

Ülkemizde de oldukça çok izlenen Kanal 7 ekranlarında izlenen dizi hakkında bir çok bilgiyi sizler ile paylaştık. Deli Divane Konusu okuduktan sonra bir diğer En iyi Hint Filmleri adlı sayfamızdan Bolywood’un birbirinden iyi filmlerine göz atabilirsiniz.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.