Elite Konusu Oyuncuları; Netflix Gençlik Dizisi

Elite Konusu Oyuncuları; Netflix Gençlik Dizisi

Elite Konusu ile oldukça dikkat çekici bir Netflix gençlik dizisi. 3.Sezonu Final yapan yabancı dizinin karakterlerini ve konusunu derledik.

Elite konusu hakkında tüm detayları paylaşıyoruz daha iyi detaylı konu bulamazsınız. Popüler yabancı diziler, hem Türkiye’de hem de Dünya’da ilgiyle izlenmektedir. Netflix platformunda yayınlanan Elite, günümüzün popüler dizileri arasında yer almaktadır. Dizi, 2018 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin yönetmenliğini Dario Madrona ve Carles Montero birlikte üstlenmiştir. Gençlik dizisi olan elite konusu, son zamanların en fazla izlenen yabancı dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Yabancı dizi kategorisinin önemli seçeneklerinden olan Elite, şimdiye kadar 3 sezon olarak yayınlanmıştır. Dizinin 4.sezonunun çekimleri devam etmektedir.

elite konusu

Elite Konusu

İlgi çekici ve sürükleyici bir konusu olan dizide tanınan ve sevilen oyuncular rol almaktadır. İspanya’nın önemli okullarından biri olan LasEncinas isimli okulda geçen dizi, gizemli sahneler ile dikkat çekmektedir. Gençlik, dram ve gizem türlerinde yapılan dizinin karakterleri de oldukça ilgi çekicidir.

Elite konusu, İspanya’da bulunan okulda öğrenim gören zengin aile çocukları etrafında gelişmektedir. Okula yeni gelen üç tane öğrenci bursludur. Diğer öğrencilere göre farklı hayatlar yaşayan üç öğrenicinin başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

Sınıfta yaşanan kültür çatışmaları ve toplumsal problemlerin başarılı bir şekilde aktarıldığı dizinin oyuncu kadrosu dikkat çekmektedir. Son zamanların en fazla dikkat çeken ve küresel çapta yüksek izleyici sayısına ulaşan La Casa Da Papel dizisinin önemli oyuncuların rol aldığı dizide sevilen oyuncular rol almaktadır. Maria Pedreza, dizinin önemli karakterlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Itzan Escamilla, Jamie Lorente, Miguel Herran ve Mine El Hammani dizinin diğer önemli oyuncularıdır.

Elite Dizisi Kaç Sezon?

elite dizisi kaç sezon

elite dizisi kaç sezon

İspanyol yapımı bir gençlik dizisi olan Elite, 2018 yılından beri Netflix platformundan yayınlanmaktadır. İlk sezonunda 8 bölüm olan dizinin bölümlerinin ortalama süresi 60 dakikadır. Elite oyuncuları ilk sezonda sergiledikleri başarılı performansla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Merakla beklenen ikinci sezon ilk bölüm 6 Eylül 2019 tarihinde yayınlanmıştır. İlk sezonda olduğu gibi 8 bölümden oluşan ikinci sezon, yüksek izleyici kitlesi ile dikkat çekmiştir. Dizinin son yayınlanan sezonu ise 3.sezondur.

Dizinin 3.sezonun yayınlanmasının ardından yeni sezon çekimleri başlamıştır. Dizinin 3.sezonunda da ilgi çekici ve etkileyici olaylar yaşanmaya devam etmiştir. Gençlik dizisinin 3.sezonunda rol alan oyuncular da dikkat çekmektedir. Samuel, Guzman, Polo, Nadia ve Carla gibi karakterlerin devam ettiği yeni sezonda Maria Pedreza rol almamıştır. Elite yeni sezon oyuncularına Claudia Salas ve Georgina Amoros gibi kişiler eklenmiştir. 8 bölümden oluşan Elite 3.sezon, dizinin en sevilen sezonlarından biri olmuştur.

Elite Dizisi Final Yaptı mı?

elite oyuncuları

İspanya’nın özel ve popüler okullarından biri olan Las Encinas okulunda geçen dizi, son dönemleri en fazla ilgi çeken dizilerinden biridir. İlgi çekici konusunun yanında önemli oyuncularıyla dikkat çeken dizinin 3 sezonu yayınlanmıştır. Diziyi ilgiyle takip eden kişiler, dizi hakkında çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Elite konusu dizisinin final yapıp yapmadığı hakkında da çeşitli araştırmalar dikkat çekmektedir. Elite dizisi henüz final yapmamıştır. Yayınlanan 3 sezonuyla dikkatleri üzerine çeken dizi, 4. ve 5.sezon onaylarını da almıştır. Elite IMDB puanları da oldukça yüksektir.

Elite Konusu ve Yorumları

İspanyol dizi sektörünün önemli oyuncularının rol aldığı dizi, hem İspanya’da hem de farklı ülkelerde ilgiyle izlenmektedir. Gençlik filmleri arasında öne çıkan Elite dizisinde ünlü oyuncular rol almaktadır. Elite oyuncu isimleri, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. İlk sezonunda Meria Pedreza ve Jamie Lorente gibi isimlerin rol aldığı dizinin yeni sezonlarında da önemli oyuncular rol almıştır. Dizinin ne zaman final yapacağı hakkında net bilgi bulunmamaktadır.

3.sezon finalinin ardından 4.sezon çekimleri başlamıştır. Dizinin 4 ve 5.sezonlarının yayınlanacağı hakkında bilgiler paylaşılmıştır.Dizi yayınlanan 3.sezon la oldukça ilgi çekti ve dizi severler için sosyal medyalarda öneri dizi listesinde ve oldukça olumlu yorumlar alıyor.

Elite Dizisinin Oyuncuları

elite dizisi Marina

elite dizisi Marina

Marina – Maria Pedraza

Sevilen dizinin ilk sezonunda oynayan ve başrolun hakkını oldukça iyi veren Marina, babasının sayesinde oldukça varlık içerisinde ve babasının da aktif olduğu ultra lüx okulda okumaktadır.Mari’nın babasının mimarlığını yaptırdığı yıkıma uğrar ve o okuldan üç öğrenciye bu lüx okulda okumak için burs verilir olaylar tam olarak da burada başlar. Maria babasının hatasından kendisini suçlu bulur ve üç öğrenci ile arkadaş olamaya çalışır.Bu arkdaşlık kısa süre içerisinde okula burslu gelen Samuel’in kendisine aşık olması ile daha değişik bir hal olur. Maria ilk sezonda ne yazıkki aramızdan ayrıldı.

Elite Marina – Maria Pedraza Kimdir?

Dizinin ilk sezonunda başrol oynayan Maria 26 ocak 1996 yılı doğumlu ve oyunculuk eğitimini başarılı ile tamamlamıştır. Elite dizisinde oldukça dikkatleri çeken Maria La Ca se Papel dizisinde de oynadığı bi kaç sahne ile de oldukça adından bahsetmiştir. Daha önce Amar dizisinde rol alan güzel ve başarılı oyuncu oldukça ümit veren bi oyuncu.

elite Samuel

elite oyuncusu Samuel

Samuel – Itzan Escamilla

Duygusal Çocuk Samuel,okula burslu olarak gelen üç çocukdan en uslusu diyebiliriz. Lan Encinas okulunda aldığı bursun ne kadar değerli olduğunu çok iyi bilen Samuel bunun hakkını vermek için elinden geleni yapar. Ancak sorunlu ağabeyi,ailesi arkadaşları bu durumu yaşamasına engel olurlar.Birde bunun yanında aşık olursa düşünün neler olduğunu 🙂

Elite Dizisi Samuel – Itzan Escamilla Kimdir?

Dizinin mahsum çocucu Samuel,31 ekim 1998 doğumlu sinema oyunculuk okulunda okuyan Itzan Elite ile ilk vizyon şansını yakaladı.

elite dizisi nano

elite dizisi nano karakteri

Nano – Jamie Lorente

Dizinin tartışmasız en deli dolu kaba kırıcı vb.. oyuncusu Nano’dur. Samuel’in belalı abisi de diyebileceğimiz Nano,şartlı tahliye olur ve bir anda gelişen olaylar neticesinde kendisini kardeşinin burslu okuduğu okuldaki insanlarla tanışıp ve kavgaların içinde bulur. Marina’nın ölümünden sorumlu tutulan Nano acaba masum mu ?

Elite Karakterler

Elite Oyuncusu Nano – Jamie Lorente Kimdir?

12 Aralık 1991 doğumlu olan kendinden emin olan oyuncu La Casa de Papel dizisinde de izleyiciler karşısına çıkmış ve oldukça beğeni toplamıştır.Genç oyuncunun önü açık görünüyor.

elite dizisi Christian

elite dizisi Christian karakteri

Christian – Miguel Herran

Dizinin bence en yakışıklı oyuncusu olan Christian sempatik bı o kadar da umursamazdır. Elite dizisinde lüx okula burs kazanan ve bunu bir fırsat bilen ve bu fırsatı sonuna kadar değerlendirmek isteyen biraz da kız düşkünü biridir. Dolayısıyla da istediğinin bir çogunu alır. Çapkın ve biraz da yüreklidir. Samuel ile çok iyi anlaşır ancak aralarında abisi vardır bu dengeyi korumak zorundadır.

Elite Dizisi Christian – Miguel Herran Kimdir?

Bir çok Elite oyuncusu gibi Miguel’de La Casa de hacker rolunu almış ve Tokyo ile olan ilişkisi ile dikkatleri çekmiştir. 1996 yılının 25 Nisanda doğan oyuncu başarasını tüm rollerinde fazlası ile gösteriyor öyleki daha önce rol aldığı Nothing in Return filmi ile ödül de almıştır.En iyi erkek oyuncu ödülü.(Goya)

Guzman – Miguel Bernardeau

elite Dizisi guzman

elite Dizisi guzman karakteri

Elite’nin en zengin çocuğu Guzman’dır.Ailesine ve arkadaşlarına oldukça düşkün olan Guzman,okula yeni gelen çocuklar ile de çok iyi anlaşamaz, onları dışlar. Nadia’ya ile arasında büyük aşk olan Guzman kız kardeşinin ölümüne çok üzülür ve bunu burslu çocuklarının yaptığını düşünür arkadaşlarına asla toz konduramaz.

Elite Oyuncusu Guzman – Miguel Bernardeau Kimdir?

12 Aralık 1996 yılı doğumlu olan Miguel, Elite ile sinema sektörüne girmiş bulunmakta ve bence çok kez karşımıza çıkacaktır.

Lu -Danna Paola

elite dizisi Lu -Danna Paola

elite dizisi Lu -Danna Paola

Elite dizisinin kendine güveni tavan yapmış süslü cimcime kızı Lu özellikle Guzman ile ilişkisi ile dizide ön planda.Arkadaşları ve sevgilisi arasında gelip giden süslü kız Guzman ile de oldukça sorunlu bir ilişki sürdürmektedir.Yakın zamanda diziye gelecek üvey kardeşi herşeyi yıkabilir.

Elite Carla Kimdir?

1995 23 Haziran doğumlu olan Danna (Lu) dizide ilişkisi dışında çok fazla ön planda olmasa da oyunculuğu cidden yaşına göre takdire şayan.

elite dizisi carla

elite dizisi carla en çok konuşulan oyuncu

Carla -Ester Exposito

Elite dizisinin güzeller güzeli Carla’sı.Lu karekteri ile olcukça iyi anlaşan ortalarda seyretmektedir.Bir çok kişi dizi yi (Bence) Carla güzelliğinden ötürü izliyor :). Çok da masum olmayan karakter dizinin finaline doğru oldukça sinsi planlar yapmış ve Samuel’i etkisiz almak için elinden geleni yapmıştır.

Elite Oyuncusu Carla -Ester Exposito Kimdir?

2000 doğumlu olan ve yaşına inat oldukça güzel ve dikkatleri üzerine çeken Ester,bana göre bu sektörde uzun yıllar karşımıza çıkacaktır.

elite dizisi nadia

elite dizisi nadia karakteri

Nadia – Mina El Hammani

Dizinin şüphesi en dikkat çeken karaktedir Nadia.Öyleki Filistinli Müslüman rolünde oynar ve ailesinin oldukça katı kuralları vardır. Taktığı eşarp ile oldukça dizide göz önüne gelen ve Guzman’a aşık oldukdan sonra kuduran Nadia cidden değişik bi karakter,ancak her ne kadar burslu gittiği okulda bozulsa da kendinden asla ödün vermez.

Elite Nadia – Mina El Hammani Kimdir?

Fas’lı olan güzel oyuncu,29 Kasım 1993 doğumludur.6 yıl önce oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Elite dizisi ile şu sıralar gündemde.

Elite Soruları

 • Elite Ne Dizisi? : Netflix’te yayınlanan gençlik Dizisi
 • Elite Kaç Sezon? : 3.Sezon oynadı 4.sezon gelecek
 • Elite Hangi Dilde? : İspanyolca ancak Netflix üzerinden Türkçe çeviri bulunmakta.
 • Elite Poloyu Kim Öldürdü? : Lucrecia Montesinos Hendrich

Dizinin Diğer Oyuncuları 

 • Omar Ayuso – Omar
 • Lola Marceli – Beatriz
 • Arón Piper – Ander
 • Jesús Gallo – Matón
 • Shani Atias – Teacher
 • Jorge Suquet – Martín

Sevilen Netflix Gençlik Dizisi Elite Sezon Fragmanları

1.Sezon Fragmanı:

2.Sezon Fragmanı:

3.Sezon Fragmanı:

Elite Dizisi

 • Yapım Yılı: 5 Ekim 2018
 • Sezon Sayısı: 3
 • Bölüm Sayısı: 16
 • İMDb Puanı:7,6
 • Elite Dizisi Yönetmeni:Carlos Montero, Darío Madrona
 • Ülke: İspanya

Elite konusu, çok dikkat çekmeyi başardı. Diziyi merak eden ama izleyemeyenler netflix üzerinden izleyebilirler.Bildiğiniz üzere dizi 3.sezon’u da bitti,meraklısı için Elite 4.sezon nezaman adlı konumuzda sizlere bilgi vermeye çalıştık.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

 1. Yns-ylmz dedi ki:

  Elite dizisinin konusundan ziyade içerik bakımından güzel çalışma yapılmış. Bukadar detaylı bilgi vermek usta ellerin işi.

 2. Cansu dedi ki:

  İlk sezondan beri sürekli takip ettiğim bir dizi ve tüm bölümlerini zevkle izledim. Herkese tavsiye ederim.

 3. ziyaretçi dedi ki:

  netflix filmleri gün geçtikçe çoğalmaya devam ediyor. Elite dizisi konusu ve oyuncularına bakarak gençlik dizisi olduğu anlaşılıyor.

 4. Esra dedi ki:

  Bu ne güzel anlatım cidden elite konusu nu öyle bir yazmışsınız ki şaşırdım . Emekleriniz çok güzel linkten Netflixe üye olanılıyoruz değil mi

 5. Ayss dedi ki:

  Elite acaba yeni sezon gelecek mı ya ??? 3,sezonu q gun de izledim bitirdim tarihi konusu bellimi 4,sezonun

 6. Ayca dedi ki:

  Bu Carla nın yeni sezonda böyle ön planda olacağı belliydi zaten.Ama fena da olmamış izlenir