Eltilerin Savaşı Tv8 ile Yayına Girdi

08.05.2020
1.357
Eltilerin Savaşı Tv8 ile Yayına Girdi

İki eltinin birbirleri ile çekişmesini konu alan yerli film eltilerin savaşı tv8 de yayınlandı mı? internete düştümü?

Eltilerin Savaşı Filmi

Sultan ve Gizem iki kardeş ile evli olan eltilerdir. Karşı karşıya bir aile apartmanında otururlar. Bu kadar yakın olmaları aile içerisinde birbirlerini takip etmeye başlamaları ve bu takibin de hırsa dönüşmesine neden olur. Biri ne yapıyor ise onun aşağısında kalmamak için diğeri de daha iyisini yapmaya çalışır. Bu sayede ortaya komik ve tatlı bir çekişme, rekabet anlayışı ortaya çıkmıştır. Bu çekişmeler iki eltinin evlilik hayatlarına da yansıyacaktır.

Eltilerin Savaşı Oyuncuları

Eltilerin Savaşı rolünde iki eltinin yer aldığını görmekteyiz. Gupse Özay Sultan; Merve Dizdar ise Gizem rolünde karşı karşıya oturan ve birbirleri ile her hallerinde yarış içerisinde bulunan elti rolünde yer almaktadırlar. Eltilerin eşleri yani iki kardeşi canlandıran Selim rolünde Ferit Aktuğ’ u ve Fatih rolünde de Uraz Kaygılaroğlu’ nu görmekteyiz. Bu dört kişinin etrafında gelişen olaylar örgüsü ile birbirinden vazgeçemeyen iki kardeş ve birbirleri içinde sürekli çekişme halinde olan iki eltiyi görebilmekteyiz. Oyuncular olarak; Füsun Demirel, Ali İpin, Hülya Duyar ve Kubilay Tunçer de yer almaktadır.

Gupse Özay Kimdir?

Gupse Özay kimdir?

1984 doğumlu Çerkez asıllı ve İzmir doğumlu oyuncu, senaristtir. Gupse isminin kökeni Çerkezce’ den gelir. Canımın içi demektir. Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan oyuncunun kendi senaristliğini ve yapımcılığını üstlenmiş olduğu çok projesi bulunmaktadır. Ancak biz onu ilk olarak Deliha ile bilmekteyiz. Yalan Dünya dizisinde Nurhayat karakterini canlandırmıştır. Deliha 1 ve Deliha 2 filmlerinin hem senaryosunu hem de yapımcılığını üstlenmiştir. Aynı zamanda bu iki filmde de Zeliha – Deliha rolü ile başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Görümce ve Eltilerin Savaşı filmlerinin senaryosunu yazıp, yapımcılığını üstlenerek ayrıca başrol karakterlerini de kendisi oynayarak ün kazanmıştır. Eltilerin Savaşı onla oldu.

Merve Dizdar Kimdir

Merve Dizdar kimdir?

1986 doğumlu oyuncu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezundur. Ayrıca Kadir Has Üniversitesi oyunculuk bölümü üzerine de yüksek lisansı bulunmaktadır. Tiyatro kökenli bir oyuncudur. Semaver Kumpanya, Bir Ses Böler geceyi tiyatrolarında oynamıştır. Geniş Aile, Bir Yastıkta, Kavak Yelleri gibi başarılı dizi projelerinde yer almıştır. Doksanlar dizisinde de rol almıştır. TRT Çocuk kanallarının sunuculuğunu yapmıştır. Biz onu en çok Kavak yelleri dizisinde Saliha rolü ile tanımaktayız. Eltilerin Savaşı filminde ise başrol oyuncusu Gizem olan diğer eltiyi canlandırmaktadır.

Ferit Aktuğ Kimdir?

Ferit Aktuğ kimdir?

Oyunculuk eğitimi bulunmamasına rağmen, başarılı rol kabiliyeti sayesinde birçok dizi ve film projesinin aranan ismi haline gelmiştir. Ufak Tefek Cinayetler, kördüğüm, Yamak Ahmet, Kavak Yelleri ve Kördüğüm dizilerinde rol almıştır. Almış olduğu roller ile babacan bir polis, sakin bir aile babası rolünü benimsemiştir. Daha da gerilere gidecek olursak Kampüsistan, Haziran Gecesi, mazi Kalbimde Yaradır dizilerinde rol aldığını da görebiliriz. Film yapımlarında ise Mustafa Hakkında Her Şey, Evdeki Yabancılar, Kadın işi Banka Soygunu filmlerinde rol aldığını görebiliriz. Düğün Dernek 2 Sünnet ve Eltilerin Savaşı filmleri ise en yeni son iki film projesidir.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir

Pis Yedili Can karakteri ile dizi sektörüne giriş yapmıştır. Fox TV de yayınlanmış olan Harem dizisinde de Feminen Ağa rolünü üstlenmiştir. Uraz Kaygılaroğlu’ nun aslında tiatro geçmişi vardır. Dizi ve film sektörüne sonradan girişş yapmıştır. Baba Candır dizisinde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Sıra Sende Türkiye, Kuyruk, Takip, Kamuflaj, Tam Zamanı gibi yarışmalarda sunuculuk rolünü üstlenmiştir. Günümüzde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı rolünde yardımcı karakter Gediz’ i oynamaktadır. Çakallarla Dans 5’ te Sinan rolünde gördüğümüz Kaygılaroğlu; Bamsı Beyrek filminde ise başrol oyuncusu Bamsı Beyrek rolünü canlandırmıştır. En yeni iki film projesi, Cem Yılmaz’ ın Karakomik filminin birincisinde Ethem rolü ve Eltilerin rolünde ise iki kardeşten birini canlandırmıştır.

Eltilerin Savaşı Fragman

Eltilerin Savaşı Fragmanında iki eltinin önce birbirlerini seviyor gibi görünmesi ve ardından da hırslarına yenik düşerek birbirleri ile ettiği mücadele yer almaktadır. oldukça eğlenceli bir fragman olan bu bölümler, filmin en heyecanlı ve komik olan sahnelerinin alınması ile ortaya çıkmıştır. Hem bize film hakkında bilgi vermekte hem de filmden komik kesitler ile birlikte izleyicinin zevkine uygunluğunu yansıtmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.