Feud Dizi Konusu

Feud Dizi Konusu

Netflix de yayınlanan Feud dizi konusu; 1960lı yıllardaki iki kadının kıyasıya rekabeti konu alınmakta. 2017 yapımı bu feud izle, feud fragmanı izle.

Feud Dizi Konusu (2017) Imdb: 8.8

İzleyenlerini 1960lı yıllara götürme konusunda oldukça başarılı olan, bu dizi film izleyenler tarafından oldukça olumlu dönüş almaktadır. Dizi oldukça başarılı bir şekilde 1960 yıllarını yansıtmaktadır. İzleyicileri ekrana çekmeyi başarmış Feud konusu birbirlerini sevmeyen, sürekli olarak birbirleri ile bir çekişme içerisinde olan bayan oyuncunun yaşantısını anlatmaktadır. Birbirlerini sevmedikleri için, birbirleri ile uzun yıllar karşılaşmaktan kaçınırlar.Ancak güzel bir sinema filmi için cazip bir teklif gelir. İki kadının da beraber oynaması gerekir. Biraz zorda olsa cazip teklifler karşısında ikisi de teklifi kabul ederler. Kariyerlerinin yükseltmek amacı ile bir araya gelen iki kadın arasında başrolleri de paylaşmak gibi bir durum söz konusudur. İki oyuncu birbirleri ile farklı bir iletişim içerisindedir. Gerginlikleri ile birçok savaş yapmaktadırlar.

Feud Dizi İzle

Bazen komedi ve bazen de etkileyici sahneleri ile izleyicileri ekrana kitlemeyi başaran Feud oldukça başarılı bir dizidir. Her bir bölümü 60 dakika süren bu diziyi izlemek isterseniz, internet üzerinden arama motoruna Feud İzle yazarak, 8 bölümün tekrarını izleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak izleyicilere sunulan bu dizi oldukça çok izleyici kitlesine sahiptir.
ABD üzerinde çekilen bu dizi her yaştan insana hitap etmeyi başarmıştır. Bu iki kadın ilerleyen 7 bölümde ne olacağını merak edenler için, bölüm tekrarlarını bulabilirsiniz. Tahmini 1 saat süren bölümler izleyicilere hitap etmektedir.

Feud Dizi Oyuncuları

Joan Crawford ( Jessica Lange )

İyi bir film ve dizi oyuncusu olarak bilinen Jessica Lange, bu dizide oldukça ünlü bir oyuncu rolü ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. İnatçı ve farklı bir karaktere sahip olduğundan uyum konusunda sıkıntılar yaşayacaktır.

Bette Davis ( Susan Sarandon )

Düşmanı ile aynı karede olmak onun için kötü bir durumdur. İşsiz olması nedeni ile ezeli düşmanının telifini kabul eder. Crawford ile arasında sürekli olarak bir gerginlik olacaktır.

Hedda Hopper ( Judy Davis )

Her şeyden ve herkesten haber alan Hedda karakterini Judy Davis canlandırmıştır. Daha çok magazin ve dedikodu üzerine oldukça eğilimi vardır. Herkesin arasında olanlar onun her zaman kulağına gelmektedir.

Robert Aldrich ( Alfred Molina )

Film ve dizi çekimi konusunda oldukça kötü bir yapımcıdır. Hayatı yeniden değişecek olan Robert karakterini Alfred Molina canlandırmaktadır.

Feud Dizi Fragmanı

Heyecanlı ve renkli dizi film olan Feud dizisi ilk özel fragmanı ile izleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Yaklaşık olarak 8 bölüm çekilen bu dizi izleyicilerden oldukça yüksek puan almıştır. İki kıskanç bayan arasındaki çekişme hiç bitmiyor. Tam not alan Feud fragmanı özel ilk bölüm tanıtımı ile ekranlarda yerini almıştır. Bir araya gelmeleri imkansız görünse de artık her şey için çok geç. Olmadık bir anda yine bir aradalar ve bir film setinde.

İki özel kadın, Bette Davis ve Joan Crawford. Diziye yansıttıkları özel karakterler ile gerçekçi oyunları ile diziyi izleyenleri etkilemeyi başarıyor. Dizi içerisinde özellikle ilgi çeken kostümler ve saç tasarımları 60lı yılları yansıtıyor. En güzel 8 bölümü ile bayanlar arasındaki farklı ilişkiyi izleyicilere yansıtmaktadır. Sizler de bu farklı diziyi en eğlenceli hallerde ekrana getiriyor.Feud dizi izle. Feud konusu ve fragmanı sizler için paylaştık.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.