in

Game of Thrones 7. Sezon Finalinden Fotoğraflar Geldi !

Game of Thrones 7. Sezon Fotoğrafları

Evet artık herkesin beklediği 7. sezon finali buluşmasına çok az kaldı. Herkes dizide ne olacak ne bitecek son derece merak içinde. Bizde sizin bu merakınızı biraz da olsa gidermek için HBO’nun yayınladığı 7. sezon finalinden fotoğrafları sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Şu dönemler en çok gündemde olan yabancı dizilerden biri olan Game of Thrones’un çok az bir zaman kalan 7. sezon finalinden fotoğraflar yayınlandı. ‘The Dragon and the Lion’ ismini taşıyan ve 28 Ağustos’ta yayınlanması beklenen sezon finalinin bu fotoğraflarına bakarak kendinizce birkaç teori atabilirsiniz ortaya.

İmage Source : HBO

Sizi Fotoğraflarla Yalnız Bırakalım

Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 1 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 2 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 3 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 4 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 5 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 6 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 7 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 8 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 9 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 10 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 11 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 12 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 13 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 14 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 15 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 16 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 17 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 18 Game of Thrones 7.Sezon Finali Fotoğrafları - 19

.:: Fotoğraflarla ürettiğiniz bir teori varsa yorum kısmında belirtmeyi unutmayın ! Ayrıca Game of Thrones Konusu‘nu da bilmiyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz. ::.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Written by bidizikonusu

Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Limitless Konusu ve Oyuncuları

Limitless Dizi Konusu ve Oyuncuları

Game of Thrones’tan Beklenen Rekor Geldi !