Game of Thrones’ta Bugüne Kadar Kaç Kişi Öldü ?

15.06.2017
283
Game of Thrones’ta Bugüne Kadar Kaç Kişi Öldü ?

Game of Thrones yabancı dizi severlerin en sevdiği dizilerden biridir. Savaş, kan, ölüm, strateji gibi ne ararsanız bulunduğu Game of Thrones dizisinin ana konusu genelde savaşlar üzerine geçiyor. Savaş denince ölüm de kaçınılmaz oluyor. Bizde merak edenler için Game of Thrones’ın 6 sezonu boyunca kaç kişinin öldüğünü paylaşmak istedik.

Hemen sizi merakta bırakmadan söyleyelim. Game of Thrones 6 sezonu boyunca dizide şuana kadar tam 150.966 kişi öldü. Gerçekten ne kadar büyük bir sayı değil mi ? Dizinin ana karakterlerinden köylülerine, köylülerden askerlere kadar ölen kişi sayısını hesapladığınızda ortaya bu sayı çıkıyor.

Peki biz kendimiz mi hesapladık ? Hayır. Youtube kullanıcısı Andrew Razon dizinin 6.sezonuna kadar olan tüm bölümleri tekrardan ölen kişileri hesaplamak için izleyen Andrew, araştırmasının sonucu olarak 21 dakikalık bir video elde etti. Buradan kendisini de selamlıyor ve sizi video ile baş başa bırakıyoruz.


.:: Eğer Game of Thrones Konusu‘nu bilmiyorsanız makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Linklendirme yaptık. ::.
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.