Game of Thrones’u Beklerken İzleyebileceğiniz 5 Dizi

26.11.2017
112
Game of Thrones’u Beklerken İzleyebileceğiniz 5 Dizi

Malum, Game of Thrones dizisi yakın bir zamanda 7. sezon finalini yapmışken, hayranların seyir listesi boşta kaldı ! E hal böyle olunca imdadınıza BDK yetişti. BDK (Bi’Dizi Konusu) demek bu arada, sonra ne saçmalıyor bunlar demeyin. Neyse çok sıktık haydi Game of Thrones 8. sezona kadar izlenebilecek diziler listemize geçelim.

Game Of Thrones’u Beklerken İzlenebilecek Diziler

1) Westworld

Westworld Konusu ve Oyuncuları

Harika bir bilim kurgu dizisi olan Westworld, yapay zekanın gelişiminin nasıl kontrolden çıktığını ve insanoğlunun bununla nasıl başa çıktığını aktarıyor bizlere. Bilim kurgu dizilerini seviyorsanız izlemeniz gereken bir yapıt.

Westworld konusu için makalemizi inceleyebilirsiniz.

2) Riverdale

Riverdale Konusu ve Oyuncuları

2017 yapımlı bir gençlik dizisi olan Riverdale, dışarıdan bakıldığında sıradan, sakin, şirin görünen ancak aslında hiçte öyle olmayan bir kasabadaki olayları anlatıyor. Kasabada gerçekleşen gizemli olaylar kasabada bu tarz olaylara alışık olmayan birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Riverdale konusu için makalemizi inceleyebilirsiniz.

3) The Leftovers

The Leftovers Konusu ve Oyuncuları

Bir olay düşünün, insan ırkının %2’si dünyadan siliniyor ve Dünya’da kalan kişiler bu insanların nereye gittiklerini bilmiyorlar bile. Bu olay geride kalan insanları nasıl etkiliyor, The Leftovers dizisinde buna tanıklık ediyoruz.

The Leftovers konusu için makalemizi inceleyebilirsiniz.

4) Legion

Legion Dizi Konusu ve Oyuncuları

Çok güçlü bir telapati yeteneğine sahip birini düşünün. Çocukluğundan beri çevresinden garip sesler duyduğunu iddia eden ama çevresinin onun deli olduğunu düşündüğü biri… İşte David Haller isimli karakterimizin başından geçtiklerine Legion dizisinde tanıklık edeceğiz. Olaylar geliştikçe diğer mutantlar David’den haberdar olacak, dizinin seyri bu şekilde ilerleyecek.

Legion konusu için makalemizi inceleyebilirsiniz.

5) Ozark

Ozark Konusu ve Oyuncuları

Bu sene içinde çıkan bir Netflix dizisi olan Ozark, bir bilim kurgu veya gerçeklik dışı bir dizi değil. Dizideki başrolümüz, mali danışmanlık yapıyor ancak uyuşturucu baronlarının paralarını yasal olarak gösteriyor, işini temiz yapmıyor. Bir süre sonra bu durumdan bıkınca isyan edip, birkaç uyuşturucu kaçakçısının parasını kendi alıp kaçıyor, amacı kendine yeni bir yaşam kurmak, ailesi ile birlikte tabii ki.

Ozark konusu için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bu diziler Game of Thrones’u heyecanla bekleyişinizi tam olarak keser mi bilemeyiz ancak biraz olsun sizi dindireceği kesin. 

.:: Sizin de tavsiyeleriniz varsa yorum kısmından bekler ve makaleyi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmanızı rica ederiz. Hepinize iyi günler.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

  1. Arda dedi ki:

    TheLeftovers’da dünyanın yarısından fazlası değil, %2’si kayboluyor.

    1. bidizikonusu dedi ki:

      Teşekkürler Arda, yorgunluk diyelim 🙂 Düzelttik.