Bi’Dizi Konusu, 2017 yılının Mayıs ayında kurulan bir internet sitesidir. Yabancı dizi seven dostların mekanı Bi’Dizi Konusu, mevcut ve yeni çıkacak olan yerli yabancı dizilerin konularını gayet açıklayıcı ve anlaşılabilir bir dille ziyaretçilerine sunmaktadır. Sizde mevcut bir dizinin konusunu merak ediyor veya yeni başlayacağınız dizinin konusunu merak ediyorsanız bidizikonusu.com‘dan faydalanabilirsiniz.

Bi’Dizi Konusu sadece dizi konularını değil yerli yabancı dizi haberlerini, fragmanlarını, testlerini, analizlerini paylaşacaktır. O nedenle bu yola ilk çıktığımızda ‘Dizi seven dostların mekanı‘ sloganını tercih ettik.

Şuan için öncelikli amacımız kesinlikle kullanıcı deneyimidir. Sizlere rahat dolaşabileceğiniz, göz yormayan temalı bir internet sitesi ile anlaşılabilir bir dille makaleler sunmak istiyoruz. Bu çıktığımız yolda siz değerli ziyaretçilerimizin desteğine çok ihtiyacımız var, sizden ricamız makalelerimizi, haberlerimizi sosyal medyada paylaşıp, yorum yapıp bizlere destek olmanız. Ne kadar çok kişi tarafından takip edilirsek o kadar hızlı büyürüz. Hepinize hayırlı günler diliyoruz.