Jane The Virgin Konusu
Jane The Virgin Konusu

Jane The Virgin Dizisinin Konusu

Latin pembe dizilerinden esinlenmiş olan Jane The Virgin oyuncuları arasında Jane karakterini canlandıran Gina Rodriguez ise, En İyi Tv Dizi Oyuncusu ödülünü 72. Golden Globe ödüllerinde almıştır.

Jane The Virgin Konusu

Jane The Virgin dizisi Miami’de geçmekte ve Jane’in hayatında meydana gelmekte olan şarşırtıcı ve bir o kadar da beklenmeyen olaylar anlatılmaktadır. Jane, bekaretini koruma yemini etmiş ve bu sebeple de erkek arakadaşı ile evlenene kadar birlikte olmayacaktır.

Fakat Jane’in check up yaptırmak için gittiği doktor, ona yanlışlıkla tüp bebek tedavisi uygulayıncahamile kalan Jane’in, hayatı alt üst olur. Jane’in erkek arkadaşı olan Michael ise başkasının bebeğini büyütmek istememektedir. Jane’e yanlışlıkla uygulanan tüp bebek tedavisi sonucunda hamile kalmış ve bebeğin biyolojik babası ise Rafael’dir.

 Rafael de kanser ile mücadele etmekte ve bir çocuk sahibi olabilmesinin son şansı ise Jane’dir. Petra ise Rafael’in karısıdır ve bebeğin doğmasını istemektedir. Jane, Rafael ile görüştükten sonra bebeği doğurmaya karak vererek, bebeği degerçek ebeveynlerine vermeye karar verir. Ancak tek şartı bebeğe iyi bakmalarıdır. Ama Jane’in hamileliğinin ilerlemesi ile birlikte Rafael ile birbirlerine karşı romantik hisler beslemeye başlarlar ve Jane, çocukluk yıllarında izlemiş olduğu latin pembe dizilerinden birinin içerisinde kendisini bulur.

Jane The Virgin Dizisi Oyuncuları

Jane The Virgin dizisi oyuncu kadrosu içerisinde, Jane Villanueva’yı Gina Rodriguez, Rafael Soloano’yu Justin Baldoni, Petra Solano’yu Yael Grobglas, Michael Cordero’yu Brett Dier, Rogelio De La Vega’yı Jamie Camil, Xiomara Villanueva’yı Andrea Navedo, Magda’yı Priscilla Barnes, Alba Villanueva’yı Ivone Coll, Dr. Luisa Alver’i Yara Martinez, Nadine Hansan’ı Azie Tesfai ve Young Jane’i ise Jenna Ortega canlandırmaktadır.

Jane The Virgin Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •   Jane The Virgin Dizisi Türü: Romantik komedi,
  •   Jane The Virgin Dizisi Yapımcıları: Lewis Abel, Sean Canino, Gary Pearl, Jorge Granier, Benjamin Silverman, Paul Sciarrotta, Timothy Silver, Joe Lawson
  •   Jane The Virgin Dizisi Kaç Bölüm: 22 bölüm,
  •   Jane The Virgin Dizisi Kaç Sezon: 4 Sezon
  •   Jane The Virgin Ortalama Bölüm Süresi: 42 dakika,
  •   Jane The Virgin Yapım Yılı: 2014
  •   Jane The Virgin Dizisi IMDb Puanı: 7.8
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sons of Anarchy Konusu

Sons of Anarchy Dizisinin Konusu

The Shannara Chronicles Konusu

The Shannara Chronicles Konusu