Kaybedenler Kulübü Yolda Film Yorumları

17.05.2020
1.670
Kaybedenler Kulübü Yolda Film Yorumları

Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü yolda film yorumları,  film ne zaman internete düşecek? Netflix de yaınlanan film oldukça ilgi görüyor. İsterseniz, Büyük beğeni toplayan radyocular, farklı aksiyonlara kapılarak heyecanlı sahnelere yer veriyorlar. Kaybedenler kulübü adı verilen 90’lı yılların vazgeçilmez radyo programı Mete ve Kaan tarafından sunulmaya devam ediyor. Oldukça hızlı bir yaşantı süren Kaan ve Mete Kadıköy sokaklarında farklı tarzlarda yaşam sürmeye devam ediyor. Kadınlarla aralarındaki ilişkiler farklı olarak ilerlemeye devam ederken, erkek düşünceleri daha çok var olmaya başlıyor.Mete ve Kaan arkadaş grupları ile Olympos’ta tatile gitme kararı alırlar. Burada oldukça güzel ve eğlenceli zaman geçirirler. Daha sonra buradan ayrılarak İstanbul’a doğru yola koyulurlar. Motorları onlar için oldukça değerli araçlardır. Yolculuk esnasında başlarına birçok olay gelir. Yol boyunca farklı insanlar tanıyacak ve biraz da farklı duygulara kapılacaklardır. Hesapladıkları hiç bir şey yolunda gitmez ve iki kişi ile yollarına devam ederler.

kaybedenler kulübü yolda

Oldukça farklı ve iddialı olan Kaybedenler Kulübü Yolda Konusu etkileyici bir bütünlüğü yansıtmaktadır. Olympos dönüşünde Kaan ile arkadaşlığını ilerleten Sevda bu yolculuğa dâhil olacaktır. Sevda verdiği bu karar sonrası karmaşık duygular içine girecektir. Kaan ile paylaşımları onu bir hayli etkileyecektir. Kaan’ı tanıdıktan sonra hayatını ilgilendiren bir seçim yapacaktır. Kaan ve Sevda’yı serüven nereye götürecek.

kaybedenler kulübü yolda nasıl izleyebilirim

Kaybedenler Kulübü Yolda Hangi Sitede?

Kaybedenler Kulübü Yolda 2018 yılında vizyona girmiş ve bir çok insan tarafından oldukça çok beğeni toplayarak sinemalarda izlenme rekorları kırmıştı. Akabinde filmi internet üzerinden izlemek isteyenler için Dizi ve Film izleme platformlarından birisi olan ve bir çok insanın film ve dizi izlemesine olanak sağlayan Puhu TV telih haklarını aldı. Dolayısı ile filmi izlemek isteyenler , Puhu TV üzerinden erişebilirler.

Kaybedenler Kulübü Yolda Ne Kadar İzlendi?

Nejat İşler’in başrolunde olan film Boxofficeturkiye sitesinin verilerine göre Toplamda (10 Hafta) 570,373 kişi tarafından izlendi ve 7.282.619,00 TL gibi bir hasılat elde etti. Tabi bu kayıtlara kaçak yollar ile izlenenleri sayarsak baya bi artış olacaktır.

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Oyuncuları

Güçlü ve popüler Kaybedenler Kulübü Yolda oyuncuları filmi baştan yaratmayı başarmıştır. Oyuncu kadrosu her karakteri gerçekçi olarak yansıtmıştır.

  • Nejat İşler: Kaan rolü ile ekran karşısına geçiyor. Ünlü bir radyo sunucusudur.
  • Yiğit Özşener: Mete karakterini canlandıran oyuncu, 90ların radyo programını sunmaktadır.
  • Hande Doğandemir: Sevda karakterini canlandıran ve kafası sürekli karışan, gizemli bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaybedenler Kulübü Yolda Netflix

Son zamanlarda oldukça popüler olan Netflix film dizi izleme platformu üzerinden de film yayınlanmaya başladı. Netflix üzeründen Kaybedenler Kulübü Yolda izlemek pek mümkün. Sizlerde Netflix üye olarak filmi izleyerek yorumlarda bulunabilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.