Kesinleşti: Netflix’in İlk Türk Dizisinin Başrolü Çağatay Ulusoy !

14.08.2017
193
Kesinleşti: Netflix’in İlk Türk Dizisinin Başrolü Çağatay Ulusoy !

Geçtiğimiz bahar ayında Netflix’te ilk Türk dizisinin yayınlanacağı duyurulmuştu. Birçok dizi severi mutlu eden bu haberin detayları da gelmeye başlamıştı. O zaman ki söylentilere göre süper kahramanlık formatında olması beklenen dizinin başrolü Çağatay Ulusoy olacaktı.

Ve Kesinleşti

O zaman sadece kulislerdeki söylentilerden ibaret olan başrolün Çağatay Ulusoy olacağı söylentisi kesinleşti. Çağatay Ulusoy yayınladığı video ile birlikte bu bilgiyi doğruladı ve Netflix’in İlk Türk dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu.

Gerçekten ülkemizdeki dizi sektörüne farklı bir hava getirebileceğini düşünüyorum bu dizinin. Her ne kadar detayları bilmesem de. 2018 yılında çıkacağı beklenen dizi birçok dizi sever tarafından merakla bekleniyor.

 .:: Netflix platformundan izleyebileceğiniz dizi hakkında yorumlarınızı, görüşlerinizi bekliyoruz. Netflix’in Gizli Kodları ile Birçok Filme Ulaşın makalemizi okuyarak Netflix’te ana sayfada görünmeyen içeriklere ulaşabilirsiniz. ::.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

  1. Cem dedi ki:

    Başarılarının devamını bekliyorum kimsenin bilmedigi harika çin filimleri kore filimleri ve dizileri var bunlarada el atarsan sevinirim