Kolonya Cumhuriyeti Netflix ile Yayında

17.05.2020
1.741
Kolonya Cumhuriyeti Netflix ile Yayında

Kolonya Cumhuriyeti, netflix ile full hd tek parça halinde yayınlanan kolonya cumhuriyeti 2017 yerli filmini sansürsüz yayınlandı. 5000 kişinin yaşadığı küçük bir belde olan Kolonya bir sabah hiç bekledikleri şekilde her şey değişecektir. Kolonya Cumhuriyeti konusu ise bir beldenin verdiği komik ve sıra dışı macera konu alınmaktadır. Dünya’ya uzaylar gelmiştir. Belde sakinleri tarafından büyük bir sevgi ile karşılanmışlardır. Büyük bir eğlence başlamıştır. Beldenin belediye başkanı ise Peker Mengen’dir. Kutlamalar yapılırken uzay mekiği ise yere çarpmıştır. Paramparça olmuştur. Bu yüzden uzaylılar geri dönememektedir. Bir süre Kolonya ’da misafir olmaları gerekmektedir. Hem küçük hem de sevimli olan bir belde için bir macera başlamıştır. Uzay mekiği düzelebilecek midir? Başkan bunun için beldenin kaynakçasına gitmiştir. Aralarında ilginç ve komik bir diyalogdan sonra bir şeyler yapılabilecek midir?

Başkanın uğraşması gereken tek şey bu değildir. Başkan Mengen seçimler sürecinde belde sakinlerine burayı bir il olacağını vaad etmiştir. Ancak belde sakinlerinin bu sözü unutmaya hiç niyeti yoktur. Sözünü yerine getirebilmek için çeşitli yöntemler ile başkanları beldeye gelmeye ikna etmiştir. Başkanın aklından neler geçmektedir? Kolonya Cumhuriyeti sinema filmi ve buna benzer filmler için en iyi film konuları sitemizi sürekli takip ediniz.

kolonya cumhuriyeti netflix

Kolonya Cumhuriyeti Filmi

Başta danışmanları olmak üzere Başkan yaptığı toplantılar sonucunda büyük bir karşılama töreni yapılmasına karar vermiştir. Her şey bir anda kontrolden çıkacaktır. Kendilerini Amerika ile savaşa girmiş halde bulmuşlardır. Ne olmuştur ve neden Amerika savaş açmıştır? Ne kadar geri adım atılsa da Amerikalıların vazgeçmeye niyeti yoktur. Küçük bir belde iken ülke olmak zorunda kalmışlardır. Peker Mengen ne yapması gerektiğini bilmiyordur? Amaç beldeyi il yapmakken ülke yapmak olmuştur. Bu süreçte aslında bir ülkenin nasıl kurulduğu hakkındaki zorlukları görecektir. En ufak bir savaş deneyimi olmayan beldeyi zor günler beklemektedir. Hızlı bir şekilde de savaş düzenine de geçilmesi gerekmektedir. Yaşanan bu tüm olaylarda bir uzaylı dahil olmak üzere herkesten yardım alacaktır. Amerika ile savaşacaklar mıdır? Bu sorun nasıl çözüme kavuşacaktır? Yoksa belde yok mu olacaktır?Bu soruların cevapları ve güzel beldede yaşanacak maceralara Kolonya Cumhuriyeti platformları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

kolonya cumhuriyeti oyunculari

Senaryosu ve komik repliklerinin yanında başarılı oyunculukları ile de dikkat çeken Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları kadro olarak çok güçlüdür. Başrollerde Büşra Pekin ve Çağlar Çorumlu ’nun paylaştığı filmde Ersin Korkut, Mahir İpek, Uğur Bilgin ve Gülhan Tekin yer almaktadır.

Çağlar Çorumlu Kimdir?

1977 yılında Çorum’da doğan ilk oyunculuk deneyimini üniversitede katıldığı tiyatro kulübüdür. Bu alanda eğitim alabilmek için İstanbul’a geldi ve televizyon dünyasına ilk adımını attı. Tiyatro ve sinemanın başarılı oyunculuğunun yanında Güldür Güldür ’ün en sevilen karakterlerine hayat vermektedir.

Büşra Pekin Kimdir?

Suudi Arabistan’da 1982 yılında dünyaya gelen oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. BKM mutfak ekibinde yer almaktadır. Başta tiyatro olmak üzere sinema ve dizilerde de yer almıştır.

Kolonya Cumhuriyeti Film Bilgileri

  • İlk Vizyon Tarihi: 21 Nisan 2017
  • Yönetmen: Murat Kepez
  • Filmdeki Müzik: Sıktı Mı Canını
  • Film Müzik Bestecisi: Ahmet Kenan Bilgiç
  • Nerden izlerim? Netflix

Kolonya cumhuriyet sinema filmi için tüm bilgileri wikipedia sitesinden kaynak amaçlı aldık.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.