La Casa De Papel Konusu
La Casa De Papel Konusu

La Casa de Papel Dizisinin Konusu

Ülkemizde son zamanlarda oldukça fazla konuşulan ve revaçta olan ve 2017 yılında yayınlanmaya başlanan Netflix dizisi La Casa De Papel konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir ?

La Casa De Papel Dizisinin Konusu

Son zamanların en dikkat çekici internet dizisi olan La Casa De Papel, izleyicilerde bırakmış olduğu etki sebebiyle oldukça konuşulmakta. Bunun yanı sıra ülkemizde dizi karakterleri ve kostümler üzerine tasarlanan bir kafe dahi açılmış bulunmaktadır. Bu denli çok ilgi görmüş La Casa De Papel, konusu açısından milyonlarca insanı kilitleyerek, dizinin akışına bırakmaktadır.

Dizi süregelen diğer diziler gibi görünse de oldukça ilgi çekici bir dizi olmaktadır. Kendisine profesör adını vermiş olan bir dizi karakteri bulunmaktadır. Son zamanların en büyük soygununa ve gelecekte dahi konuşulacak olan bir soyguna imza atabilmek için bir ekip kurar. Bu ekibi eğitir, büyütür ve bu alanda geliştirmek için uğraşır. Bu ekibin elemanlarının sırasıyla adı Tokyo, Berlin, Rio, Oslo ve Helsinki gibi bilindik şehirlerden oluşmaktadır. Her şeyin hazır olduğunu düşünen profeser, soygun için düğmeye basar ve planlar yapılmaya başlanır. Bu plan oldukça sıradışı bir plan olmak zorundadır.

La Casa De Papel konusu açısından oldukça akıcı olması sebebiyle ve eğlenceli diyalogları ile milyonların ilgisini çekmeye devam etmekte. Diziyi izlerken kesinlikle tekrar durumu yaşamayacaksınız. Senaryosunun ve kurgusunun oldukça başarılı olması sebebiyle büyük bir zevk alarak izleyeceğiniz La Casa De Papel, oyuncu kitlesi açısından dizinin kendi ülkesinde oldukça başarılı bir kitleye sahiptir.

La Casa De Papel Dizisinin Oyuncuları

Profesör

La-Casa-De-Papel-Oyuncuları---Profesör
La Casa De Papel Oyuncuları -Profesör

Dizinin ana karakteri olarak da görebileceğiniz Alvaro Morte, İspanya’da dizi ve tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. 23 Şubat 1975 tarihinde Algeciras’da dünyaya gelen yıldız oyuncu 300 Pistolas adlı topluluğun bünyesinde bulunmaktadır.

Tokyo

La-Casa-De-Papel-Oyuncuları---Tokyo
La Casa De Papel Oyuncuları – Tokyo

Profesörün kurmuş olduğu ekibin vazgeçilmez elemanı arasında yer alan Tokyo, yani Ursula Cerbero, La Casa De Papel dizisi ile oldukça tanınmış 1989 doğumlu bir manken ve aktristir. La Casa De Papel’in yanı sıra Fiscia o Quimica dizisi ile de şöhretine şöhret katmış bulunmaktadır.

Rio

La-Casa-De-Papel-Oyuncuları---Rio
La Casa De Papel Oyuncuları – Rio

25 Nisan 1996 tarihinde doğmuş olan 21 yaşındaki genç aktör İspanya Malaga’da dünyaya gelmiştir. La Casa De Papel’in yanı sıra Nothing in Return ve 1898: Los ultimos De Filipinas filmlerinde rol almıştır. La Casa De Papel sayesinde yılın en iyi çıkış yapan erkek oyuncu ödülünü de almış bulunmaktadır.

Berlin

La-Casa-De-Papel-Oyuncuları---Berlin
La Casa De Papel-Oyuncuları – Berlin

Dizinin genç kadrosunun yanı sıra 1971 yılında doğmuş olan Pedro Alonso, İspanya’da ünlü sinema ve tiyatro oyuncusudur. La Casa De Papel dizisiyle daha fazla tanınmış olan Pedro Alonso, Fotogramas de Plata ödülü için en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilmektedir.

İspanya’da oldukça ilgi görmüş olan La Casa De Papel, Netflix ile dünyaya yayılmış durumda. Her ülkeden birçok hayranı bulunmaktadır. Yeni bölümlerini dört gözle bekleyen Türk izleyiciler, dizinin akışına kendilerini kaptırarak olaylar karşısında şaşkınlıklarını gizleyememektelerdir.

La Casa De Papel Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  • La Casa De Papel Dizisi Türü: Aksiyon, Suç, Gizem
  • La Casa De Papel Dizisi Yapımcıları : Álex Pina
  • Oyuncular:   Úrsula CorberóItziar ItuñoÁlvaro Morte
  • La Casa De Papel Dizisi Kaç Bölüm : 23 Bölüm
  • La Casa De Papel Dizisi Kaç Sezon : 3 Sezon (2. sezonu Netflix’te yayınlanmadı)
  • Ortalama Bölüm Süresi: 1 Saat 10 Dakika
  • Yapım Yılı: 2017 – Günümüz
  • La Casa De Papel Dizisi IMDb Puanı : 8.7

La Casa De Papel Dizisinin Fragmanı


.:: La Casa De Papel dizisinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce dizi izlemeye değer mi ? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The OA Konusu

The OA Dizisinin Konusu

Peaky Blinders

Peaky Blinders 5. Sezon Çekimleri Başlıyor