Limitless Konusu ve Oyuncuları
Limitless Konusu ve Oyuncuları

Limitless Dizi Konusu ve Oyuncuları

22 Eylül 2015 yılında yayın hayatına başlayan bir dizi olan Limitless, çoğu suç dizisinde olduğu gibi bizi FBI davaları ile başbaşa bırakıyor ancak biraz farklılık katıyor. Bu sefer olayları çözmeye çalışan sıradan bir dedektif değil, daha doğrusu dedektif değil. CBS kanalında yayın yapan bir dizi olan Limitless izlemeye merakınız varsa Limitless dizi konusu ve Limitless oyuncuları başlıklarını konu alacağımız bu makalemizi okuyabilirsiniz.

Limitless Dizi Konusu

28 yaşında biri olan Brian Finch, müzisyenlik mesleğini yaptığı hayatına sıradan bir şekilde devam etmektedir. Kendi başına buyruk bir yaşam süren Brian, bir tavsiye üzerine NZT-48 adı verilen özel bir ilaç kullanır. Bu ilaç içildikten 12 saat sonra insana beyninin tüm fonksiyonlarını kullanma yetisi kazandırmaktadır. Böylelikle Brian olayları daha iyi idrak eder, her detaya dikkat eder ve inanılmaz zeki bir insana dönüşür.

Brian’ın bu hikayesini duyan FBI onu işe alır ve çözemediği karışık davalarda kullanmaya başlar. İşler iyi gidiyor derken işler ilerledikçe Brian suçların ortasında kalır ve sanki suçları o işlemiş gibi ona şüpheli gözüyle bakılmaya başlanır. Brian da bu sebepten dolayı kaçmaya başlar, onu işe alan FBI bu sefer onun peşine düşer ve en iyi dedektiflerini onun peşinden yollar. Fakat Brian hepsini atlatmayı başarır. Günler geçtikçe ilaç hakkındaki gizemi de birbir ortaya çıkmaktadır.

Limitless Oyuncuları

Brian Finch – Jake McDorman

Limitless Konusu ve Oyuncuları
Limitless Konusu ve Oyuncuları

28 yaşında olan dizimizin baş karakteri Brian Finch, müzisyen olarak yaşamına devam ediyor. Kendi halinde bir adam olarak yaşayan Brian’ın hayatı, NZT-48 isimli ilaçla tanıştıktan sonra değişiyor. Bu ilaç ona beyninin tamamını kullanma özelliği veriyor ve bu olayın neticesinde Brian FBI tarafından davaların çözümünde yararlanılmak üzere işe alınıyor.

Rebecca Harris – Jennifer Carpenter

Limitless Oyuncuları - Rebecca Herris
Limitless Oyuncuları – Rebecca Herris

Brian Finch’ın ortağı yani ekip arkadaşıdır. FBI görevlisi olan Harris, Brian’ın yaptığı hataları örtmek ve arkasında durmak amacıyla onun yanındadır. Rebecca babasıyla özel ilaçlar hakkında konuşurken bu konuya ilgi duymaya başlar hele hele babası da tutuklanınca bu mesele iyice ilgi odağı haline gelir.

Spellman Boyle – Hill Harper

Limitless Oyuncuları - Spellman Boyle
Limitless Oyuncuları – Spellman Boyle

Yine FBI’da çalışan biri olan Spellman, Rebecca’nın ekip arkadaşıdır ve artık her olayın Brian Finch çevresinde gelişmesinden bıkar hale gelmiştir. Onu kıskanmaktadır.

Limitless Konusu – Dizi Bilgileri

Tür: Suç, Dram, Gerilim
Yapımcı: Craig Sweeny
Oyuncular:  Jake McDorman, Jennifer CarpenterHill Harper
Bölüm Sayısı: 22 (1 Sezon)
Ortalama Bölüm Süresi: 43-45 Dakika
Yapım Yılı: 2015
IMDb: 7.8

Limitless Fragmanı


.:: Limitless Konusu ve Limitless Oyuncuları başlıklarına değindiğimiz makalemizi beğendiyseniz yorum yapmayı ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. Person of İnterest Konusu ve Person of İnterest Oyuncuları makalelerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. ::.

Diğer Dizi Konuları

Ezel Konusu

13 Reasons Why Konusu

The Leftovers Konusu

Legion Dizi Konusu

[Total: 2    Average: 3/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Person of İnterest Konusu ve Oyuncuları

Person of İnterest Konusu ve Oyuncuları

Game of Thrones 7. Sezon Fotoğrafları

Game of Thrones 7. Sezon Finalinden Fotoğraflar Geldi !