Lost Konusu
Lost Konusu

Lost Konusu – Adaya Düşen Uçaktan Daha Fazlası

ABD yapımı yabancı bir dizi olan Lost dizisinin konusu nedir ? Hemen hemen her kişinin mutlaka bildiği popüler dizi Lost hakkında sizlere basit bilgiler paylaşacağız. Sizde dizinin konusunu merak ediyor ve başlamak istiyorsanız Lost konusu sizlerle.

Lost Konusu

Sidney’den kalkan bir uçak, tropik bir adaya düşmüştür. Sahilde herkes telaş içindedir, uçakta bulunan yolculardan biri ve aynı zamanda bir doktor olan Jack, herkese yardım etmeye başlar, zorda olanlara yardım eder, yaralıları tedavi eder. Jack liderliğinde adadaki herkes bir iş yapmaya başlar ancak tek umutları kurtulmaktır.

Lost konusu adı altında yukarıdaki paragrafı okuduğunuzda, ‘klasik bir konu‘ diyip geçtiniz değil mi ? Ama iş sandığınız gibi değil, ada klasik bir ada değil. Ve adaya düşen bu uçaktaki yolcular sanki belirli bir amaç için oraya gelmiş, orada bulunmalarının bir sebebi var gibi. Daha fazlası spoiler olacağından fazla derine inmek istemiyoruz ancak klasik bir adaya düşme olayı olmadığını belirtelim.

Lost Konusu – Dizi Bilgileri

  • Tür: Macera, Gerilim, Bilim Kurgu, Drama
  • Yayın Tarihleri: 22 Eylül 2004 – 23 Mayıs 2010
  • Durumu : Bitti
  • Bölüm Sayısı : 121 (6 Sezon)
  • Ülke : ABD
  • Başlıca Oyuncular :  Adewale Akinnuoye-Agbaje, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Naveen Andrews, Nestor Carbonell, Henry Ian Cusick, Jeremy Davies
  • Yapımcı : J.J Abrams
  • IMDb Puanı : 8,4

Lost Dizi Konusu – Lost İzlemeli miyim ?

Kesinlikle izlemelisiniz. Tekrardan belirtmek gerekirse sıradan bir konusu yok ve tüm olaylar birbirleriyle bağıntılı. Kesinlikle beğeneceğinizi umuyorum, çekimleri olsun, oyunculuklar olsun gerçekten kaliteli bir yapım Lost. Lost Konusu başlığı altında konusunu da yukarıda yazdık zaten.

Lost Fragmanı – 1. Sezon

.:: Lost Dizi Konusu’nu beğendiyseniz mutlaka Game of Thrones Konusu‘na da göz atmanızı öneririz. ::.

Diğer Dizi Konuları

True Detective Konusu

The Walking Dead Konusu

Shameless Konusu

Fringe Konusu

 

[Total: 1    Average: 3/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gypsy'den İlk Fragman Geldi !

Gypsy’den İlk Fragman Geldi !

v

True Detective Konusu – Oyuncuları ve Daha Fazlası