Hint Dizisi: Masum Konusu Nedir?

07.05.2020
1.957
Hint Dizisi: Masum Konusu Nedir?

Hint yapımı: Masum dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgi alabilir, ragmanları ve bölümleri takip edebilirsiniz. Masum dizisi kaç bölüm?

Masum Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Gopi ve Raşi adlı iki kuzenin hayat hikayesi anlatılmaktadır. Gopi, çok küçük yaşlarda hem annesini hem de babasını kaybetmiştir. Dayısı tarafından evlat edilmiştir. Ancak dayısının eşi ve öz kızı tarafından hiç sevilmemiştir. Hep ezilmiş ve hor görülmüştür. İyi bir eğitim almamıştır. Okuma ve yazma bilmemektedir. Geleneklerine bağlı temiz kalpli ve iyilik dolu bir kişiliğe sahiptir.Raşi ise bir o kadar şımarık ve kendini beğenmiştir. İyi bir eğitim almasına karşın kalbi kötülük ile doludur. Bir gün iki kuzenin hayatı evlenmeleri ile değişecektir.

masum dizi konusu

Evlenecekleri kişilerde iki kuzendir. Tıpkı onlar gibi iki zıt karakterdir. Hikayede böylelikle başlamış olmaktadır.Gopi’nin eşi Ahem ’de onu küçük görmekte ve karısı olarak kabul etmemektedir. Annesinin baskısı ile evlenen Ahem’ de başka bir kadını da sevmektedir. Entrikalar ve oyunların içerisinde kalan Gopi masumiyetini koruyabilecek midir? Mutluluğu bulabilecek midir?Bütün her şeyin ortasında Gopi’ye yardım edecek kişi kayınvalidesi Kolila olacak. Gopi, Kolila’ nın yardımları ile nasıl bir kadına dönüşecektir? Gopi ’nin evlat edinmesi ve Ahem ile evlenmesi ile başlayan olaylar nasıl bir şekilde sonlanacak? Masum dizi konusu devam ediyor.

Masum Dizi Fragmanı

Hayatı tüm yönleri ile ele alan diziyi Masum fragman görebilirsiniz. Hindistan ve Türk dizileri süre, yayın programı değişiklikler bulunmaktadır. 2010 yılında yayınlanmaya başlayan dizi 23 Temmuz 2017’de final yaparak ekranlara veda etmiştir. Asıl adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum, Hint dizileri içerisinde en uzun dizilerden biridir. İlk bölümlerde hikaye Gopi ve Ahem arasında geçecektir. Daha sonra ise hikaye Gopi ‘nin kızları üzerine yoğunlaşacaktır. Gopi ve Raşi dışında Masum ‘da çok sayıda karakter bulunmaktadır. Raji’nin eşi Jigar; Ahem’in annesi Kolila; Jigar’ın annesi Hetal’dır. Masum dizi konusu zengin oyuncu kadrosu uzun bir dizidir. 7 yıllık bir dizi olduğu için çok sayıda karakter dizide yer alacaktır. İlerleyen yıllarda Gopi ‘nin kızları Mira ve Vidya’da yer alacaktır.

Masum İzle

Hint kültürü çeşitli yönleri ile oldukça ilgi görmektedir. Gopi’nin yaşadıklarına çok yakın şahit olacak ve güçlü bir kadına dönüşmesini izleyeceksiniz. Masum izle çeşitli platformlar üzerinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz Türkçe dublaj ya da Türkçe alt yazılı seçenekleri içerisinden seçerek izleyebilirsiniz. Hindistan’da diziler her gün ve 20 dakikalık bölümler halinde yayınlanmaktadır. İzleyebileceğiniz platformların bazılarında 4 bölümün birleşmesinden oluşan bölümlerde görebilirsiniz.

masum dizi oyuncuları

Masum Oyuncuları Kimlerdir?

Masum oyuncuları ile hem acı hem de mutluluk duygularını çok iyi bir şekilde ekrana yansıtmaktadır. Dizide yer alan oyuncuları tanıyalım.

Giaa Manek Kimdir?

Gopi karakterine hayat veren oyuncu 1986 yılında Hindistan’da doğmuştur ve 2010 yılından itibaren ekranlarda yer almaktadır. Aynı zamanda televizyon şovları yapmaktadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.Dizinin belli bir bölümüne Giaa Manek ’in canlandırdığı Gopi ’yi sonradan güzel oyuncu Develeena Bhattarjee canlandıracaktır.

Rucha Hasabnis Kimdir?

1988 yılında Hindistan’da dünyaya gelen oyuncu Marati dizisi ile ekranlarda yer almaya başlamıştır. Mumbai Üniversitesi’nden mezundur. Başta diziler olmak üzere çok sayıda filmde de yer almıştır. Çeşitli alanlarda ödüller kazanmıştır. Raşi karakterine hayat vermektedir.

Muhammed Nazım Kimdir?

Aham karakterini canlandıran Muhammed Nazım 1986 yılında doğmuştur. 2009 yılında televizyon dünyasına ilk adımını atan oyuncu çok sayıda filmde de oynamıştır. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Muhammed Nazım’ın çeşitli alanlarda da ödülleri bulunmaktadır.

Vishal Singh Kimdir?

Raşi ’nin eşi Jigar’ı canlandıran oyuncu 1985 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Ayan karakterine hayat verdiği Kuch is Tara dizisi ile tanınmıştır. Kokila’ya Rupal Patel, Hetal’e Swati Shah, Mira’ya Tanya Sharma ve Viyaya Sonam Lamba hayat vermektedir.

Sinema ve televizyon dünyasında Hint dizileri önemli bir yerde bulunmaktadır. Dizilerin konusundan çekildiği mekanlara kadar dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Masum ’da bu dizilerden biridir. Dizi Mumbai ’de çekilmektedir. Masum dizi konusu ve oyuncuları hakkında umarım bilgi sahibi oldunuz.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.