Mr. Robot ile İlgili 5 İlginç Gerçek

10.06.2017
347
Mr. Robot ile İlgili 5 İlginç Gerçek

En popüler yabancı dizilerden biri olan Mr.Robot haliyle büyük bir izleyici kitlesine sahip, hemen hemen bilgisayara ilgi duyan herkes yabancı dizi olarak Mr.Robot’u izlemeden geçmiyor. Peki size bu diziyle ilgili 5 ilginç bilgi versek ?  Lafı daha fazla uzatmadan haberimize geçelim.

Mr.Robot ile İlgili 5 İlginç Gerçek

1) Elliot’un Balığı

Mr.Robot ile İlgili 5 İlginç Gerçek - QWERTY

Mr.Robot ile İlgili 5 İlginç Gerçek – QWERTY

Dizide ara ara bizlere görünen Elliot’un balığının adı QWERTY. Hemen önünüzde duran klavyeye baktığınızda bunun klavyenin ilk 6 tuşu olduğunu fark edeceksiniz. Bu tarz ufak detaylar var.

2) Tyrell ve Joanna Wellick Çifti

Tyrell ve Joanna

Tyrell ve Joanna

Bu çifti dizide kendi arasında başka dillerde konuşurken görmüştük. Peki ya size aslında ikisinin de farklı dillerde konuştuğunu söylesek ? Tyrell İsveççe, Joanna ise Danca dilini konuşuyor.

3) Mini Dizi

Mr.Robot Mini Dizi

Mr.Robot Mini Dizi

Mr.Robot dizisi yayımlanmadan önce dizinin mini dizi olarak yayınlanacağı açıklanmıştı ancak baktılar bu dizi izleniyor, reytingler iyi, ilgi var. Dediler biz normal dizi olarak yolumuza bakalım.

4) Logo

Evil Corp Dell

Dizideki Evil Corp şirketinin logosunun tıpkı DELL şirketinin logosu gibi olduğunu fark edeniniz oldu mu ?

5) Christian Slater

Mr.Robot Christian Slater

Mr.Robot Christian Slater

True Romance (1993) filminde Christian Slater lunaparka gitmiş ve Elliot adlı biriyle Roller Coaster’a binmişti. Mr. Robot dizisinde de lunaparka gitti ve Elliot ile dönme dolaba bindi.

Bu tarz ilginç bilgilerin gelmesi için makaleye yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın arkadaşlar, hepinizi seviyor ve yorumlarınızı dikkatle okuyoruz.

Mr.Robot Konusu ve Mr.Robot Oyuncuları‘nı bilmiyorsanız makalemizi okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.