Mr.Robot’un Yaratıcısından Yeni Dizi : Homecoming

Mr.Robot’un Yaratıcısından Yeni Dizi : Homecoming

Off artık sıktı bu diziler, yeni diziler olsa da izlesek” diyorsanız size müjdeli bir haberimiz var. Mr.Robot‘un yaratıcısı Sam Esmail’in yönetmen koltuğunda oturduğu Homecoming dizisi, Sam Esmail, Universal Cable Productions ve Anonymous Content işbirliğinde yayın hayatına başlayacak.

Oldukça ilgi çekici bir dizi olacak gibi duran Homecoming dizisi, devlete ait olan gizli bir tesiste çalışan Heidi ile eski bir asker olan ve sivil hayatına yeniden uyum sağlamaya çalışan Walter’ın hikayesine odaklanacak. 

Başrolde Julia Roberts‘in yer alacağı dizide diğer başrolde ise Stephan James yer alacak. Julia Roberts Heidi karakterini canlandırırken Stephan James ise Walter karakterini canlandıracak.

Şimdilik sadece ilk sezon onayını almış psikolojik gerilim türündeki dizi, yarım saatlik bölümlerden oluşacak. Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar, yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

En yeni dizi haberlerinden haberdar olmak için bizi takipte kalmayı unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

  1. Bu dizi harika bir dizi. Özellikle bilişim, hack vb konularda dizilere bayılıyorum. Bu dizi dışında bu tarz dizi paylaşımı da yaparsanız çok sevinirim.