Outsiders Konusu
Outsiders Konusu

Outsiders Dizisinin Konusu

Outsiders bir Amerikan drama filmidir. Sony Pictures’a yaptırılmıştır. Hali hazırda var olan ilkel bir topluluğa katılan yeni bir topluluk arasında oluşan hiyerarşi mücadelesini anlatan bir dizi olmaktadır. Hikâye Apalaş Dağları’nda geçiyor ve aynı zamanda ABD’nin Kentucky eyaletinde bulunan Blackburg adlı bir koyda hikâye devam etmektedir.

Dizi ilk sezonunu 26 Ocak 2016 yılında seyircisiyle buluşturdu ve 13 bölüm sürdü. Her bölüm ise 45 dakika olmuştu. İkinci sezonu onaylanan dizi, Ocak 2017’de seyirci ile buluştu. Dizinin senaryosunu Peter Mattei yazıp yönetmenliği ise Dhani Harrison ve Paul Hicks üstlenmiştir. Dizinin yapımcıları ise Adam Barnstein, Dan Caret ve Michael Wimer olmuştur. Dram ve gerilimi bir araya getiren ilginç bir dizidir.

Outsiders Konusu

Outsider’ın aslında, Amerikan televizyonlarının efsane dizisi Sons of Anarchy’ye biraz benzemektedir. Senaryosu ve konusu farklı olsa bile, aynı tarzda bir dizi olmaktadır. Outsiders dizisinin en büyük farkı ise, günümüz konularını tarihe yorumlayarak yeni konular üretmiştir.

Outsiders dizisinde konusu geçen ve Apalaş Dağları’nda yaşayan toplum çok enteresan şekillerde hayatta kalmaya çalışmaktadır. Dizideki halkın mücadelesi çok ilginçtir. Eğer gerilim ama diğer yandan dramın olduğu dizileri seviyorsanız Outsiders’ı izleyebilirsiniz.

Her bölümde birbirine bağlanan farklı konular içermektedir. Diziyi sürekli olarak izlediğiniz sürece mantıklı bir anlam çıkarabileceğiniz konular olacaktır. Outsiders’ı sizde izlemeye başlayın, kendinizi farklı bir dünyada bulabileceksiniz.

Outsiders Neden İzlenmeli?

Çok farklı bir senaryoyu ve konuyu içeren bir konu olmaktadır. Farklı bir dünya ve bu dünyada insanların nasıl başından geçen konuları anlatmaktadır. İzleyicileri ekrana kilitleyen ve ilgisini çeken bambaşka bir dizi olmaktadır. Diziyi izlediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayabileceksiniz. Bilim kurgu sevenler için de dizinin senaryosu ve tasarımı ilginizi çekecektir.

Outsiders Oyuncuları

  • Big Foster
  • Asa Farrel
  • GWen Farrel

Outsiders Dizi Bilgileri – Dizi Bilgileri

  • Outsiders Dizisi Türü: Dram, Gerilim
  • Outsiders Dizisi Yapımcıları: Francis Ford Coppola
  • Outsiders Dizisi Kaç Bölüm:
  • Outsiders Dizisi Kaç Sezon:
  • Ortalama Bölüm Süresi: 45 Dakika
  • Yapım Yılı: 2016
  • Outsiders Dizisi IMDb Puanı: 7.6
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arrival Konusu

Arrival Dizisinin Konusu

Animal Kingdom Konusu

Animal Kingdom Dizisinin Konusu