Ödüllü Dizi : Ozark 3.Sezon Konusu

03.04.2020
415
Ödüllü Dizi : Ozark 3.Sezon Konusu

Ozark 3.sezon Konusu

İzleyicilerin merakla beklediği Ozark 3. sezon konusu yayınlanacağına dair güzel haberler geldi. 27 Mart 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan diziyle alakalı yeni fotoğraflar yayınlanarak merakın zirve yapması sağlandı. Amerikan yapımlı ödüllü  dizi ilk olarak 21 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmaya başladı. Senaristliğini Bill Dubuque’nin yaptığı dizide Marty Byrede ve ailesinin uyuşturucu baronundan kaçışları ve yaşamlarını sürdürmeleri anlatılmaktadır. Marty Bryde, göstermelik finans şirketinin arkasında uyuşturucu baronlarının paralarını aklamaktadır. 5 yılda 500 milyon dolar aklamıştır. Para aklama yaparken acımasız bir barondan para çaldığı anlaşılınca Chicago’dan kaçarak Ozarks’a yerleşmek zorunda kalır.

İkinci sezonda Marty, yüzen bir kumarhane açmayı düşünür. Fakat düşünceleri Ruth’un şartlı tahliye ile bırakılması, Darlene Snell’in planları ve serbest kalan babasıyla birlikte alt üst olur. Marty ve ailesi küçük kasabada kendilerine yeni bir hayat kurmuşlar ve kurdukları hayata alışmaya başlamışlardır. Uyuşturucu baronu dışarıda kalmıştır. İşlerini düzenlemesi için avukatını kasabaya gönderir. Avukat Helen Pierce ise oldukça acımasız biridir.

3.sezonun konusu; 2 sezonun finalinden 6 ay sonrasını anlatmaktadır. Marty, bir taraftan yüzen kumarhane planlarını gerçekleştirmeye çalışırken bir taraftan da ailenin mutluluğuna gölge düşüren olaylarla ilgilenmektedir. Marty ve Wendy, atacakları adımlarla ailenin geleceğini belirleyeceklerdir. Marty, kendince kurduğu sistemi devam ettirmeye çalışmaktadır. Karısı Wendy ise avukat Helen ve uyuşturucu baronu Omar’ın desteği ile işlerini geliştirme planları yapmaktadır.

Ozark 3.sezon Oyuncuları

Dizinin yapımcıları 2. sezon sonunda oyuncuları ile yollarını ayırmaktan hiç çekinmedi. Yeni sezonda yer alacak oyuncuların diziye nasıl bir renk katacağı, olumlu mu olumsuz mu olacağına izleyerek karar vereceğiz. Yapımcı ve yönetmen tarafından oyuncular konusunda net bir açıklama yapılmamıştır. Yayınlanmasına az bir zaman kaldığından herkes yeni sezonu merakla beklemektedir.

Beklenen açıklama sonunda yapılmış ve 3.sezonun oyuncu kadrosu paylaşılmıştır. 3. sezon oyuncu kadrosuna bakıldığında eski sezondaki birçok kişinin olmadığını ve yeni oyuncuların girdiğini görmekteyiz. Ozark dizisinin 3. sezonunda yer alacak yeni oyuncu kadrosu şöyledir:

  • Tom Pelphrey: Wendy’in küçük erkek kardeşi Ben’i canlandırmaktadır. Kaprisli ve bir o kadar da Wendy’in hayatını kaosa çevirecek bir tiptir. Ablasının hiç beklemediği bir anda gelir. Kimlerden ve neden kaçtığını açıklar.
  • Jessica Frances Dukes: Marty’i alt etmek isteyen FBI ajanı Maya Miller’i canlandırmaktadır. Maya Miller’in tek bir hedefi vardır kumarhanede çevrilen gizli işleri ortaya çıkarmaktır.
  • Joseph Sikora: Ani çıkışları olan Frank Cosgrove Jr.’ı canlandırmaktadır. Frank Cosgrove Jr. Mafya babası Frank Frank Cosgrove’un oğludur. Kumarhanede para kazanma işinde çalışmak zorunda kalmıştır. Ruth ile çatışma haline girmiştir.
  • Felix Solis: Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu baronunu canlandırır. Omar Navarro, ünlü bir uyuşturucu baronudur ve Wendy’in işlerini büyütmesinde yardımcıdır.

Ozark 3.sezon Ne Zaman?

3. sezonu 27 Mart 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan dizinin bu bölümlerinde Wendt ve Ruth’un ön planda olacağı tahmin edilmektedir. 2.sezondan sonraki 6 aydan başlayan dizinin hikayesinde Wendy, Ruth ve Marty’nin kurdukları imparatorluklarını büyütme hayalleri ve aldıkları büyük tehlikeleri konu edinmektedir. Meraklılarının izlemek için günleri saydığı dizinin yeni sezonunda Wendy’nin kardeşi Ben’in kasabaya gelmesiyle birlikte işler karışacak. Herkesin hayatı büyük bir kaosa doğru sürüklenecek.

Ozark 3.sezon yayınlandı mı? Final Yaptı mı?

İlk iki sezonu ile dikkatleri çeken ve izleyicileri ekrana kitleyen dizi ilgi çekici konusundan dolayı Ozark yayınlandı mı, yeni sezon ne zaman yayınlanacak sorularının sıklıkla sorulmasına neden olmaktadır. Ozark konusu burada.Başarısını Emmy ödüllerine taşıyarak ispat eden dizinin 3. sezonu 27 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak. 4.sezon gelir mi yoksa final mi yapar bunu zaman ve izleyicilerin 3.sezona olan ilgisi belirleyecektir.

Ozark 3.Sezon Fragmanı:

 

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.