Ozark Konusu ve Oyuncuları
Ozark Konusu ve Oyuncuları

Gerçeği Yansıtan Bir Dizi : Ozark Dizi Konusu

Bildiğiniz gibi en büyük dizi film izleme platformlarından biri olan Netflix her geçen gün yeni bir dizi haberi ile karşımıza çıkıyor. Bu seferki karşımıza çıkacak dizi ise Ozark dizisi. Suç, aksiyon, dedektiflik ve gizem sevenler için çok uygun olan dizi yayın hayatına 21 Temmuz 2017 tarihinde başladı. İlk sezonunun 10 bölüm olacağı Ozark dizisinin yaratıcı koltuğunda ise Bill Dubuque’yi ve Mark Williams’ı görüyoruz. Bizde bu makalemizde sizlerle Ozark konusu ve Ozark bilgilerini paylaşacağız, keyifli okumalar.

Ozark Konusu

Peki nedir bu Ozark dizisinin konusu, gelin birlikte bakalım. Dizimizin baş karakteri Marty Bryde, Chicago’da mali danışmanlık yapan(para sayımları vs. diyebiliriz) bir karakter. Ancak işini temiz yapmıyor, biraz daha açmam gerekirse uyuşturucu baronlarının paralarını aklıyor, yasal gibi gösteriyor, binevi onlara çalışıyor, onların işini kolaylaştırıyor gibi bir şey yani. Ancak Marty Bryde artık bu işin ağırlığından bıkmıştır ve bu iş ona ağır gelmekte, onu bunaltmaktadır. Birkaç uyuşturucu kaçakçısının parasını çalıp kaçar.

Artık kendine yeni bir yaşam kurmak isteyen Marty Bryde bu tarz işlerden uzak durmak istemektedir ve uyuşturucu baronlarından kaçmak için Ozark denilen balta girmemiş bir ormana gelmiştir ailesi ile birlikte. Burada ailesini gerek uyuşturucu baronlarından, gerek ise peşinde olan dedektiflerden koruyacak, gerektiğinde onlarla vuruşacaktır. Ozark konusu kısacası bu şekilde.

Ozark Dizi Bilgileri

Tür: Suç, Gizem, Aksiyon
Yaratıcılar : Bill DubuqueMark Williams
Oyuncular:  Jason BatemanLaura LinneySofia Hublitz
Bölüm Sayısı: 1 sezonda 10 bölüm / 21 Temmuz 2017’de başladı
Ortalama Bölüm Süresi: 40 dakika
Durumu: Devam ediyor
IMDb: 8.6

Ozark Dizisi Fragmanı

Ozark konusu ve dizi bilgilerini verdikten sonra fragmanı da verip makalemizi burada noktalayalım.


.:: Dizi hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir, yorumlarınızı eksik etmeyin. Ayrıca çıkmadan önce Riverdale Konusu ve Riverdale Oyuncuları makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. ::.

Diğer Dizi Konuları

Narcos Konusu

Mr.Robot Konusu

Hannibal Konusu 

House of Cards Konusu

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Riverdale Konusu ve Oyuncuları

Sıradan Bir Kasabadaki Gizemler : Riverdale Dizi Konusu

Shameless 8.Sezon Ne Zaman Başlıyor

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor ?