in ,

Çok Seveceksiniz : Riverdale Konusu ve Oyuncuları

Riverdale Konusu ve Oyuncuları

Riverdale dizisi, Archie Comics‘in karakterleri üzerine uyarlanan ABD yapımlı bir gençlik dizisidir. Özellikle bu sene çıkan yeni diziler arayan kişiler Riverdale’i tercih edebilir. 26 Ocak 2017’de yayına başlayan ve günümüzde hala devam eden bu dizinin geliştiricisi Roberto Aguirre-Sacasa’dır. Şimdi dilerseniz sizi merakta bırakmadan Riverdale konusu ve Riverdale oyuncuları bölümüne geçelim.

Riverdale Konusu

Riverdale konusu, küçük ama gizemlerle dolu bir kasaba olan Riverdale kasabasında geçiyor. Riverdale kasabası bir grup gencin yaşadığı, dışarıdan bakıldığında şirin ve hayat akışının normal göründüğü bir kasabadır ancak bu kasabada son derece gizemli olaylar yaşanmaktadır. Bu denli gizemli ve esrarengiz olayların yaşamasına rağmen kasaba bunu hiç yansıtmamaktadır ancak bazı olaylarla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ailesinin karıştığı skandal bir olay yüzünden psikoloji durumu kötü olan Veronica Lodge, yeni okul dönemi başlayacakken bu kasabaya gelir ve burada bir futbolcu olan Archie ve sıcakkanlı biri olan Betty ile dostluk kurar. Adeta bir grup gibidirler, bu gruba son olarak Jughead isimli biri daha katılır ve bu macera arayan gençler kasabadaki gizemli olayları araştırmaya başlar. İlk olarak gölde boğulan fakat cesedi bulunamayan Jasson adındaki bir çocuğun olayını araştırırlar.

Araştırdıkça karşılarına farklı farklı şeyler çıkacak ve işler iyice gizemleşecektir.

Riverdale Oyuncuları/Karakterleri

Archie Andrews – K.J. Apa

Riverdale Oyuncuları - Archie
Riverdale Oyuncuları – Archie

  Futbolla ilgilenmektedir ancak müziğe de futbol kadar ilgisi vardır. Babası her ne kadar futbolcu olması için baskı yapsa da o müziği gerçekten çok sevmektedir ve çoğu kızın ilgisini çekmektedir. Veronica Riverdale kasabasına geldiğinde Archie ile tanışacaktır.

Veronica Lodge – Camila Mendes

Riverdale Oyuncuları - Veronica
Riverdale Oyuncuları – Veronica

Lise 2’ye giden Veronica, ailesinin yaşadığı problemler yüzünden psikolojisi kötü bir şekilde bu kasabaya gelmiştir ve burada Archie ve Betty ile tanışmıştır. Gizemlere merakı olan Veronica bu kasabadaki gizemli olayları araştıracaktır.

Betty Coope – Lili Reinhart

Riverdale Oyuncuları - Betty
Riverdale Oyuncuları – Betty

Archie’ye aşık olan ve oldukça güzel bir kız olan Betty, ailesine her zaman sadık, güzel bir kızdır. Veronica ile tanışdığında hayatı değişecektir.

Jughead Jones – Cole Sprouse

Riverdale Oyuncuları - Jughead
Riverdale Oyuncuları – Jughead

Gruba en son dahil olan kişidir, her ne kadar Archie ile tartışmalar yaşasa da o hiçbir zaman kin tutmamıştır.

Riverdale Konusu – Dizi Bilgileri

Tür: Gizem, Macera, Genç Draması
Geliştiren: Roberto Aguirre-Sacasa
Oyuncular: K.J. Apa, Camila Mendes, Lili Reinhart, Cole Sprouse
Bölüm Sayısı: 13 (1 sezon)
Ortalama Bölüm Süresi: 40 dakika
Durumu: Devam ediyor
IMDb: 7.9

Riverdale 1. Sezon Fragmanı


.:: Riverdale Konusu ve Riverdale Oyuncuları konulu makalemizi beğendiyseniz lütfen bir yorumunuzu eksik etmeyin, ayrıca sosyal medyada paylaşarak da bize destek verebilirsiniz. Ayrıca Fringe Konusu‘na da mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Güzel bir dizidir. ::.

  Hoşunuza Gidebilecek Diğer Dizi Konuları

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Written by bidizikonusu

Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fringe Konusu ve Oyuncuları

Çılgın FBI Grubu : Fringe Dizi Konusu ve Oyuncuları

Ozark Konusu ve Oyuncuları

Gerçeği Yansıtan Bir Dizi : Ozark Dizi Konusu