Savaşçı Dizi Konusu Ve Oyuncuları

15.05.2020
479
Savaşçı Dizi Konusu Ve Oyuncuları

Savaşcı dizi konusu ve oyuncuları hakkında en detayları paylaşıyoruz. Fox TV de yayına başlayan fenomen dizi savaşçı son bölümlerin bilgisi.Yerli dizi yapımlarındaki savaş ve aksiyon türü konular her zaman ilgi çekmeyi başarmıştır. Yerli dizi izleyicileri, heyecan dolu sahneleriyle öne çıkan dizileri daha çok tercih etmektedir. Farklı yapımlar ile farklı platformlardan ve kanallardan yayınlanan aksiyon dizileri bulunmaktadır. Türkiye’nin teröre karşı verdiği mücadeleyi anlatan çeşitli yerli diziler bulunmaktadır. Bu dizilerden biri de Fox TV ekranlarından yayınlanan Savaşçı isimli dizidir. En iyi yerli diziler arasında olan Savaşçı dizisi hakkında özet bilgi ve oyuncuları hakkında bilgiler.

Savaşçı Dizi Konusu

Savaşçı konusu, birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.Tanınmış oyuncuların canlandırdığı karakterler ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi kazanan dizinin senaristlik koltuğunda Süleyman Çobanoğlu oturmaktadır. Başarılı senaryosu ile yerli dizi kategorisinin en yüksek puan alan dizilerinden biri olmayı başaran yapım, 2017 yılından beri Fox TV tarafından yayınlanmaktadır. Türkiye’de yaşanan askeri olayları ve vatan sevgisini anlatan dizide birçok aksiyon sahnesi bulunmaktadır. Dizinin konusu, terör olaylarına karşı vatanı ve milleti korumaya çalışan bir timin yaşadıkları etrafında gelişmiştir.

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

2017 yılından beri yayınlanan dizi, haftanın belirli günleri Fox TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Dizinin şimdiye kadar 4 sezonu çekilmiştir. Dizinin 4.sezonun çekimleri ve yayınlanması devam etmektedir. Toplamda 99 bölüm olarak yayınlanan dizinin 100. Bölümü izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Tüm bölümleri en baştan izlemek isteyen kişiler, dizi film izle platformlarını tercih edebilmektedir.

Dizinin ne zaman final yapacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. İzleyiciler tarafından yüksek puan almaya devam eden dizinin kaç sezon süreceği henüz açıklanmamıştır. Dizideki merak uyandıran ve heyecanlı olan sahneler, yerli dizi severler tarafından ilgiyle izlenmektedir. TR dizileri izle kategorisinin en yüksek puanlı dizilerinden biridir.

Savaşçı Dizisi Oyuncuları

Bir dizinin daha çok izlenmesini sağlayan etkenlerden biri de dizinin oyuncu kadrosudur. Karakterleri başarılı bir şekilde yansıtan oyuncuların olduğu diziler daha fazla izlenmektedir. Yerli diziler arasında önemli bir yere sahip olan Savaşçı dizisinin oyuncuları da oldukça başarılıdır. Türkiye’yi terör odaklarından korumak için görev yapan timin yaşadıklarının anlatıldığı dizi de timdeki karakterleri canlandıran oyuncular dikkat çekicidir. Savaşçı oyuncuları arasında Berk Oktay, Fırat Albayram, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut, Burç Kümbetlioğlu ve Doğan Bayraktar gibi birçok isim bulunmaktadır.

Savaşçı Dizisi Bölümleri (Son)

Karakter kadrosu oldukça geniş olan dizide kendine özgü özellikleri olan birçok karakter bulunmaktadır. Ünlü oyuncuların canlandırdığı karakterler arasında en fazla dikkat çeken isim, Kağan Bozok’tur. Berk Oktay tarafından canlandırılan karakter, timin komutanlarından biridir. Cesareti ve zekasıyla dikkat çeken karakter, aynı zamanda uzman bir keskin nişancıdır. Savaşçı fragmanı yayınlarında en fazla dikkat çeken karakterlerden biri olmayı başarmıştır. Halil İbrahim Kopuz ise timin başındaki askerdir. Albay olan karakter, karısının intikamını almak istemektedir.
İzleyicilerin farklı dizi yapımlarından tanımış olduğu ve sevdiği isimlerden biri olan Sarp Levendoğlu, Haydar Bozkurt karakterini canlandırmaktadır.

Yüzbaşı olan asker, birçok kez terör operasyonlarında görev almıştır. Üstün yetenekleri ile timin önemli bir parçası olan Haydar, dizinin en fazla dikkat çeken karakterlerinden biridir. Savaşçı izle platformları ile yayınlanan farklı bölümlerde dikkat çeken karakterler arasında Serdar Türkmen, Bayram Bayat, Çiğdem Ülgen ve Emre Durmuş gibi birçok isim bulunmaktadır.

Berk Oktay

Daha önce birçok dizi ve film de rol almış olan Berk Oktay, Kağan karakterini canlandırmaktadır. Yüzbaşı rütbesi ile dizinin önemli ve sevilen karakterlerinden olan oyuncu 1982 yılında doğmuştur. Ankara doğumlu olan oyuncu birçok dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diziler arasında Arka Sokaklar, Tatlı Bela Fadime ve İlişki Durumu: Karışık gibi başarılı projeler de bulunmaktadır.

Murat Serezli

Dizideki timin başındaki askeri canlandıran Murat Serezli, 1969 yılında doğmuştur. İstanbul doğumlu olan oyuncu, Mimarlık fakültesinden mezundur. Seslendirme sanatçılığı ve yönetmenlikte yapan oyuncunun rol aldığı birçok dizi ve film bulunmaktadır. İşler Güçler, Eyvah Eyvah ve Dağ gibi birçok önemli projede görev almıştır.

Sarp Levendoğlu

Dizinin tanınan oyuncularından biri olan Sarp Levendoğlu, 1981 yılında doğmuştur. Ankara’da dünyaya gelen oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler dikkat çekicidir. Yönetmenlik de yapan oyuncunun en dikkat çeken projeleri arasında Emret Komutanım, Zeliha’nın Gözleri ve Lise Defteri gibi yapımlar bulunmaktadır.

Fırat Albayram

Timin yetkili askerlerinden biri olan Serdar karakterini canlandıran Fırat Albayram, 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesinden mezun olan oyuncu, başarılı bir tiyatro sanatçısıdır. Oyuncunun başarılı bir şekilde rol aldığı diziler projeler arasında Hababam Sınıf Yeniden, Kaçak Gelinler ve Suskunlar gibi yapımlar bulunmaktadır.

Savaşçı dizi konusu ve oyuncuları hakkında en detaylı bilgiyi sizler ile paylaşmaya çalıştık. Fox TV üzerinden dizinin son bölümü izleyebilirsiniz

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.