See 2.Sezon Ne Zaman? Dizi Devam Edecek mi?

See 2.Sezon Ne Zaman? Dizi Devam Edecek mi?

Hızlı Erişim

See 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2019 yılının kasım ayında başlayan dizinin 1. Sezonunun çekimleri bitmiş ve tüm sezona ati bölümler de paylaşılmıştır. Birinci sezondan itibaren ilgi ile izlenen dizinin biter bitmez see dizine zaman başlayacak soruları da beraberinde gelmiştir. See dizisinin birinci sezonunun kasım ayında başlamasından kaynaklı olarak, 2. Sezonda da aynı zaman aralığında yayımlanacağı yönünde dedikodular çıkmıştır. Dizinin yeni sezona dair henüz resmi, bir açıklamasının olmaması ve bu dizinin bazı dizilerin aksine iki yıllık değil, her yıl bir sezon paylaşılacağı bilgisinin olması nedeni ile see 2. sezon ne zaman? Sorusuna cevap 2020 yılının kasım sonunda başlayacağı yönünde tahminler yapılmaktadır.

2020 ekim ayında yeni sezonun tanıtımları yapılarak bir ay içerisinde yani 2020 yılının kasım ayı içerisinde dizinin 2. Sezon ilk bölümü de yayınlanacaktır. Dizi yapımcılarından şuan resmi bir açıklama olmadığı için Ekim 2020 tarihine kadar resmi açıklama beklenebilir ve akabinde kasım ayında dizi yeniden izleyenler ile buluşabilir.

See izlemek için 5 Neden 

 • Bilim kurgu ve sürükleyici
 • sla canınız sıkılmaz
 • Her sahnesi heycanla dolu
 • Biraz da olsa dram ve aksiyon var
 • Jason Momoa (Baba Voss) var 🙂

See 1. Sezon Konusu

ABD yapımı bilim kurgu ve dram dizisi olarak 1 Kasım 2019 yılında izleyicileri ile buluşmuş olan dizi büyük ses getirmiştir. Dünyaya büyük bir salgın musallat olur. Bu salgın neticesinde insan ırkı yok olacak kadar azalır. Salgından kurtulmayı başaran kişiler ise görme yetisini kaybeder. Hal böyle olunca da yüzyıllar sonra gelen tehlike ile birlikte görme yetisini kaybeden insanların yaşam mücadelesi başlamış olur. Hayatta kalmaları, görmeden bir dünyaya gözlerini açmalarını vb. bir kaos ortamı tüm çarpıcı gerçekliği ile lanse edilmiştir.

Bilim kurgu olsa da dizinin akışının gerçekliği sağlanmak için dizi yapımcılığında birçok görme duyusunu kaybetmiş olan oyuncu ile çalışılmıştır. Bu sayede dizi asıl gerçekliğini lanse edebilmiştir. İkiz bebeklerin bu salgından etkilenmemesi ve normal bebek olarak dünyaya gelmeleri de kaosun bir parçasını ortaya koymuştur. Merak heyecan ve kaos ortamı ile yeni bilgilerin ışığında yeni sezon da büyük bir ilgi ile beklenmektedir. Game of Thrones’ un Khal’ ının önderliğinde dizide birçok ünlü oyuncuya da yer verildiği için hem popüler olmuş hem de sevilerek takip edilmektedir.

İlk sezonu izlemediyseniz bence hemen izleyin şahsen kendim see 2.sezon ne zaman cidden merak ediyorum.See dizisi yeni sezon fragmanı henüz gelmedi geldğinde konumuz güncellenecektir.Diziyi benim gibi merak edenler, Netflix üzerinden taki edebilirler.

See Dizisi 1.Sezon Fragman

Soru: See 2.sezon Ne zaman?
cevap:See dizisi 2.sezon yayınlanacak ancak ne zaman oldupu henüz belli değil.

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

 1. yns-ylmz dedi ki:

  1. sezonu izledik güzeldi ama 2. sezonun daha güzel olacağına inanıyorum. Birsürü soru işaretleri kaldı kafamızda…

 2. yns-ylmz dedi ki:

  1. sezonu izledik güzeldi ama 2. sezonun daha güzel olacağına inanıyorum. Birsürü soru işaretleri kaldı kafamızda…

 3. Eren dedi ki:

  Baba Voss kadar yürekli bir insan dizi tarihinde görmedim.q

 4. tarık genç dedi ki:

  dizi boyunca efsaneleştirilen çocukların babası sezonun son bölümünde bütün karizmasını yitirdi

  1. ÖMER YASİN BAŞPINAR dedi ki:

   biraz da kör yaşasın 😀 kendini tanrılaştırmak kolay bide görmüyorken denesin tabanca ile kör adama ateş etmek kolay tabi 🙂

 5. cem dedi ki:

  admın kardes dızı netflıxde degıl apple tv+ da yayinlaniyo e tabi sen dizi sitelerinden izledigin icin haliyle netfliks zannediyosun 🙂