Shadow Hunters Konusu
Shadow Hunters Konusu

Shadow Hunters Dizisinin Konusu

ABD için 01 Ocak 2016 vizyon tarihine sahip olan Shadowhunters konusu olarak fantastik, aksiyon ve romantik öğeler içermesiye birlikte, Shadowhunters oyuncuları arasında Katherine McNamara ve Dominic Sherwood gibi isimler yer almaktadır.

Shadowhunters Dizisi Konusu

Clary Fray, ortalama ve normal bir genç kızdır ve bir gün annesinin ondan saklamış olduğu sırlar yüzünden hayatı altüst olarak, kendisinin bir Shadowhunter olduğunu yani gölge avcısı olduğunu öğreniyor. Clary’i den saklanan bu Dünya içerisinde ise şeytanlar ve melekler bulunuyor. Ayrıca kendisi de yarı melek ve yarı insan türüne ait. Tesadüf eseri tanışmış olduğu bir gölge avcısı olan Jace, Clary’e yardım eli uzatıyor ve hikâye de burada başlamış oluyor.

Shadowhunters dizisinin ana karakterleri, Jace ve Jace’in üvey kardeşleri olan Izzy ile Alec, Simon ve Magnus’dur. Clary, Alec, Jace ve Izzy, melek türüne giren gölge avcıları iken, Magnus’da ünlü bir büyücü yani yarı şeytandır.

Clary’nin en yakın arkadaşı olan Simon ise neler olduğunu anlamaya çalışan masum bir insandır. Dizinin tüm bu ana karakterleri, yeni gölge avcısı oluşturmaya ve şeytanları da öldürmeye yarayan ölümlü kupasını arayışa geçiyorlar ama kupanın yerini bilen Clary’nin annesi de gölge avcılarının baş düşmanı olan Valentine tarafından esir alınmış durumdadır.

Shadowhunters Dizisi Oyuncuları

Shadowhunters dizisi oyuncuları arasında Clary Fray’i Katherine McNamara canlandırmakta ve Jace Wayland’ı Dominic Sherwood, Simon Lewis’i Alberto Rosende, Isabelle Lightwood’u Emeraude Tubia, Alec Lightwood’u Matthew Daddario, Valentine Morgenstern’ü Alan Van Sprag, Magnus Bane’i Harry Shum Jr., Luke Garroway’i Isaiah Mustafa, Alaric’i Joel Labelle, Hodge Starkweather’ı Jon Cor, Jocelyn Fray’i Maxim Roy, Robert Lightwood’u Paulino Nunes ve Marisa Lightwood’u ise Nicola Correia-Damude canlandırmaktadır.

Shadowhunters Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •   Shadowhunters Dizisi Türü: Drama, Sci-Fi
  •   Shadowhunters Dizisi Yapımcıları: Don Carmody, David Cormican, Robert Kulzer, Lori A. Waters, Margo Klewans, J. Miles Dale, Mary Viola
  •   Shadowhunters Dizisi Kaç Bölüm: 24 bölüm
  •   Shadowhunters Dizisi Kaç Sezon: 3 Sezon
  •   Shadowhunters Ortalama Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •   Shadowhunters Yapım Yılı: 2016
  •   ShadowhuntersDizisi IMDb Puanı: 6.6
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

The Mist Konusu

The Mist Dizisinin Konusu