Shameless 8.Sezon Ne Zaman Başlıyor
Shameless 8.Sezon Ne Zaman Başlıyor

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

Son zamanlarda ülkemizde uyarlaması yapılacak haberiyle epey bir konuşulan yabancı dizi Shameless’in her ne kadar ‘Bizim Aile‘ adıyla uyarlaması yapılacak olsa da, dizinin fanları 8. sezonunun ne zaman başlayacağını büyük bir merak ile takip ediyorlar.

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

Nihayet beklenen haber geldi ve dizinin 8. sezonunun ne zaman başlayacağı dizi oyuncularının bizzat rol aldığı kısa bir video ile duyuruldu. Shameless’in resmi Facebook sayfasından paylaşılan videodaki bilgiye göre, dizinin 8. sezonu 5 Kasım‘da başlayacak ve artık izleyenler ile dizi arasındaki ufak hasret bitecek.

Ayrıca Shameless dizisine başlamayı düşünüyor ve konusunu merak ediyorsanız Shameless Konusu ve Shameless Oyuncuları makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Şuan için Shameless denince akla hemen ülkemizde uyarlaması yapılacak olması geliyor ‘Bizim Aile’ adı altında. Hazal Kaya‘nın da başrolde olacağı bu dizi de epey bir eleştiri toplamıştı. Bakalım zaman bize neler gösterecek.

Facebook Video Linki

.:: Haberimizden bu kadar diyor ve sizlere iyi günler diliyoruz. Ayrıca Netflix’in yeni dizisi Ozark Konusu makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz. ::.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ozark Konusu ve Oyuncuları

Gerçeği Yansıtan Bir Dizi : Ozark Dizi Konusu

Narcos Konusu ve Oyuncuları

Narcos Konusu ve Oyuncuları | Netflix Gözbebeği