Sons of Anarchy Konusu
Sons of Anarchy Konusu

Sons of Anarchy Dizisinin Konusu

2008 yılında yapımına başlanmış olan Sons Of Anarchy konusu bakımından bir mafya dizisidir ve 2008 yılında FX tarafından yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin temel hikayesi,  Sons Of Anarchy ismine sahip bir motosiklet ekibinin, zaman içerisinde bir çeteye dönüşmesi ile birlikte illegal olaylara da karışarak, bu durumu devam ettirmesinin yanı sıra Sons Of Anarch oyuncuları arasında Katey Sagal, Kim Coates ve Charlie Hunnam gibi oyuncular yer almaktadır.

Sons Of Anarchy Konusu

Sons Of Anarch dizisinin ana hikayesi, babası Clay Teller’ın ölümü sonrasında kendisini liderlik koltuğunda bulmuş olan Jax Teller’ın çete ile aile hayatını bir arada sürdürmeye çalışmasıdır. Ayrıca motosiklet çetesinde yer almakta olan çeşitli kişilerin de liderlik çatışmaları ile birlikte çeşitli oyunlarının da devreye girmesi ile işler motosikletli ekip işinden çıkmakta ve giderek büyümektedir.

Motosikletli ekip, zaman içerisinde kendini illegal işler içerisinde bulmakta ve çetenin lideri olan Jax Teller’ın isteğinin aksine bu yönde ilerlemeye devam etmeleri sebebiyle, kendilerini başta devlet güçleri olmak üzer ITA ile çeşitli diğer mafya örgütleri ile çatışma içerisinde bulurlar. Aynı zamanda motosiklet çetesinin, çeşitli yönetim kadrolarında yer alan çeşitli üyelerinin de zaman içerisinde işleri kendilerine özgü yöntemler ile çözmeye çalışacak ve bu durum işlerin biraz daha karışmasına neden olacaktır.

Sons Of Anarchy Oyuncuları

Sons Of Anarchy dizisinin oyuncuları arasında Jax Teller’ı Charlie Hunnam, Gemma Teller Morrow’ı Katey Sagal, Alexander Tig Trager’ı Kim Coates, Robert Munson’ı Mark Boone Junior, Filip Chibs Telford’u Tommy Flanagan, Clarence Morrow’u Ron Perlman, Juan Carlos Ortiz’i The Rossi ve Dr. Tara Knowles Teller’ı ise Maggie Siff canlandırmaktadır.

Sons Of Anarchy Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •   Sons Of Anarchy Dizisi Türü: Gerilim, dram ve suç,
  •   Sons Of Anarchy Dizisi Yapımcıları: Kurt Sutler, Paris Barclay ve John – Art Linson
  •   Sons Of Anarchy Dizisi Kaç Bölüm: 92 bölüm,
  •   Sons Of Anarchy Dizisi Kaç Sezon: 7 Sezon
  •   Sons Of Anarchy Ortalama Bölüm Süresi: 39 dakika ile 83 dakika arası,
  •   Sons Of Anarchy Yapım Yılı: 2008
  •   Sons Of Anarchy Dizisi IMDb Puanı: 8.6
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Penny Dreadful Konusu

Penny Dreadful Dizisinin Konusu

Jane The Virgin Konusu

Jane The Virgin Dizisinin Konusu