Suits Konusu
Suits Konusu

Suits Dizisinin Konusu

23 Haziran 2011 tarihinde USA Network kanalında yayınlanmaya başlamış olan  Suits dizisi, 16 Ağustos 2016 tarihinde de yeni sezonu için anlaşma sağlayarak yoluna devam etmiştir. Doug Liman yönetmenliğinde çekilmekte olan Suits konusu bakımından hukuk ve drama türünde yayınlanmakta ve Suits oyuncuları arasında Gabriel Macht, Megan Markle ve Patrick J.Adams gibi oyuncular yer almaktadır. Suits dizisi, önce Amerika’da yayınlanmış ve ardından Dünya üzerinde bir çok ülkede de aynı anda yayınlanmaya başlamıştır.

Suits Konusu

Mike Ross’un bir dahi olarak karşımıza çıktığı Suits konusu içerisinde, çocukken pek çok talihsiz olay yaşamış ve eğitimini de yarıda bırakmıştır. Geçimini ise başkalarının yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamasının yanı sıra zor bir hayat yaşamaktadır. New York’da yaşayan ve New York’un en başarılı avukatlarından biri olan Harvey Specter ise, çalıştığı şirkette mevkii yükselmesi yaşaması ile kendisine bir asistan arar ve şans eseri de Mike Ross ile tanışır.

Harvey, Mike Ross’un zekasına ve dahi olmasına hayran kalması ile kendisine asistanlık teklifi götürür ama şirkette yalnızda Harvard mezunları olabilmesi sebebiyle de Mike Ross’u Harvard’dan mezun olmuş gibi tanıtmaya karar verirler. Şirket bünyesinde yaşanan pek çok olay ve Mike Ross’un hayatına giren kadın ile beraber olaylar da gelişmeye başlamıştır. Şirket içerisinde yaşanacak olan durumlar için farklı yollara girmeleri gerekecektir.

Ayrıca Suits dizisinin, ikinci sezonu itibariyle şirket kurucularından biri olarak diziye dahil olacak olan Daniel Hardman, özel hayatı ve şirket içerisinde yaşadıkları da konu bakımından ön plana çıkarılarak, bir şirket çalışanı ile kanser olan eşini aldatması ile iş içerisinde yasal olmayan pek çok işe bulaşması da dikkatleri üzerine çekecektir.

 Aynı zamanda Daniel Hardman, şirkette oy çokluğu kazanma amacı ile bir takım oyunlar döndürecek ve Harvey’in de özel hayatına dair pek çok oyun planlayacaktır. Bu sebeple de Harvey ve Mike’ın karşı taraf olan Daniel Hardman’ı alt edebilmek adına farklı planlar yaparak yasa dışı işlerede bulaşmak mecburiyetinde kalacaklardır.

Suits Dizisi Oyuncuları

Suits dizisi oyuncuları arasında Harvey Specter’ı Gabriel Macht, Mike Ross’u Patrick J. Adams, Louis Litt’i Rick Hoffman, Rachel Zane’i Megan Markle, Jessica Pearson’u Gina Torres, Katrina Bennett’İ Amanda Schull, Gretchen Bodinski’yi Aloma Wright, Robert Zane’i Wendell Pierce, Donna Paulsen’i Sarah Rafferty, Harold Gunderson’u Max Topplin ve Daniel Hardman’ı ise canlandırmakta olan David Costabile yer almaktadır.

Suits Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •   Suits Dizisi Türü: Dram, Komedi,
  •   Suits Dizisi Yapımcıları: David Bartis, Doug Liman, Aaron Korsh, Gene Klein, Ethan Drogin, Jon Cowan, Sean Jablonski, Chevy Chen, Igor Srubshclik,
  •   Suits Dizisi Kaç Bölüm: 47 Bölüm,
  •   Suits Dizisi Kaç Sezon: 7 Sezon
  •   Suits Ortalama Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •   Suits Yapım Yılı: 2011
  •   Suits Dizisi IMDb Puanı: 8.6
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Shannara Chronicles Konusu

The Shannara Chronicles Konusu

The Blacklist Konusu

The Blacklist Dizisinin Konusu