Teen Wolf Konusu ve Oyuncuları
Teen Wolf Konusu ve Oyuncuları

Teen Wolf Konusu ve Oyuncuları

2011 yılında MTV kanalında yayınlanmaya başlayan fantastik konulu bir dizi olan Teen Wolf dizisi, genç kitlenin büyük bir yüzdesine hitap etmesinin yanı sıra, oldukça sıkı takipçiler de kazanmayı başarmış, 2017 yılında final yapmış bir dizidir. Peki MTV dizisi Teen Wolf konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir ?

Teen Wolf Konusu Nedir ?

  Teen Wolf konusu itibariyle bir lise öğrencisi olan Scott Mccall çevresinde gerçekleşmektedir. Sıradan okul hayatı, diğer günlerden farklı bir günde oldukça fazla bir değişime uğrayacaktır.

Scott Mccall, günlük hayatında yapmış olduğu gibi ormanda gezinirken bir kurt adam tarafından ısırılır. Bu ısırmalmanın etkisi ile çeşitli süper güçlere sahip olmaktadır. Ancak süper güçlere sahip olması, ona yeni düşmanlar kazandıracaktır. Scott Mccall, kendisinin duymaması ve görmemesi gereken her şeyi duyabilme ve görebilme özelliğine sahip olmuş durumdadır. Isırılmasının ardından vücudunda ve fiziksel özelliklerinde de değişmeler meydana gelmiştir. Eskisine kıyasla daha güçlü ve iri bir hale gelmiştir. Scott üzerinde meydana gelen bu değişimleri yalnızca iki kişi bilmektedir. Bilen kişilerden biri kurt adam olarak doğmuş olan Derek ve en iyi arkadaşı olan Stiles’dir. Bu sırrının kimsenin bilmemesi üzerine yazılan bu dizi, oldukça ilgi görmektedir.

Teen Wolf Oyuncuları / Karakterleri

Teen Wolf konusu gördüğünüz üzre fantastik bir içeriğe sahip. Şimdi de dilerseniz karakterler üzerine yoğunlaşalım.

Scott Mccall

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları - Scott Mccall
Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları – Scott Mccall

1991 doğumlu olan Tyler Posey, Teen Wolf dizisinin ana karakteri olan Scott Mccall karakterini canlandırmaktadır. 17 yaşındayken bir kurt adam tarafından ısırılması ile başlayan bu dizinin genç başrol oyuncusu Tyler Posey, 7 bölüm Heights dizisi ve 86 bölüm de Doc dizinde oynamıştır. Teen Wolf dizisi ile yıldızı parlayan genç aktör, birçok hayran edinmiştir.

Stiles Stilinski

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları - Stiles Stilinski
Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları – Stiles Stilinski

Dizi içerisinde, Scott Mccall’ın en yakın arkadaşlarından birisi olan Stiles Stilinski  dizinin en önemli karakterleri arasında gösterilmektedir. Teen Wolf Oyuncuları arasında oldukça önemli yere sahip olan Dylan O’Brien, Stiles Stilinski karakterini canlandırmaktadır. Birçok filmde yer alan Dylan O’Brien, rol almış olduğu en önemli filmler arasında Deepwater Horizon, High Road, The First Time ve The Intership gösterilmektedir. The Maze Runner dizisi ile birçok izleyici kendisini de hatırlayacaktır.

Lydia Martin

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları - Lydia Martin
Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları – Lydia Martin

Dizi içerisinde oldukça zeki bir kız olarak bilinen Lydia Martin’i, 1986 doğumlu güzel aktrist Hollan Roden canlandırmaktadır. Birçok sevilen dizide oynamış olan Holland Roden, en çok Weeds, Community ve The Event dizileri ile tanınmıştır. Dizi sektörünün aksine beyaz perde için birçok kez farklı farklı karakterlerde canlandırmıştır.

Derek Hale

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları - Derek Hale
Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları – Derek Hale2

Beacon Hills’te bulunan kurt adamların yalnızca bir tanesi olan Derek Hale karakterini Tyler Hoechlin canlandırmaktadır. Scott Mccall’ın ısırılması sonucunda kazanmış olduğu yetileri ona kullanmasını öğreten ve çeşitli konularda yardımcı olan Derek Hale’yi canlandıran Tyler Hoechlin, Supergirl dizisinde Clark Kent-Supermen rolünü de üstlenmiştir. Birçok izleyicisi yüksek olan dizilerde de konuk oyuncu olarak oynamıştır.

Genç kızların ve erkeklerin izlemeye bayıldığı Teen Wolf dizisi konusu ve senaryosu açısından oldukça akıcı diziler arasında yer almaktadır. İzlenme açısından oldukça büyük keyif veren Teen Wolf, Türkiye üzerinde birçok hayran kitlesine sahiptir.

Teen Wolf Konusu – Dizi Bilgileri

  • Tür: Aksiyon, Komedi, Drama
  • Yapımcı : Jeff Davis
  • Oyuncular:  Tyler PoseyHolland RodenDylan O’Brien
  • Teen Wolf Kaç Bölüm : 100 Bölüm
  • Teen Wolf Kaç Sezon : 6 Sezon
  • Ortalama Bölüm Süresi: 41 Dakika
  • Yapım Yılı: 2011 – 2017
  • Teen Wolf IMDb Puanı : 7.7

Teen Wolf Fragmanı


.:: MTV Dizisi Teen Wolf konusu hakkında değerli yorumlarınızı alt bölümden paylaşabilirsiniz.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Peaky Blinders Konusu ve Oyuncuları

Peaky Blinders Konusu ve Oyuncuları

The Originals Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

The Originals Dizisinin Konusu