The Alienist Konusu | ”Yeni Seri Katil Dizisi”

The Alienist Konusu | ”Yeni Seri Katil Dizisi”

2018 yılında gösterime girecek dizi için TNT bölüm başına 5 milyon dolar bütçe ayırdı.
Başrollerinde “Good Bye, Lenin!” adlı sinema filminde canlandırdığı “Alex Kerner” rolü ile bilinen Alman aktör Daniel Brühl ve Gallerli aktör Luke Evans’ın oynayacağı dizide ayrıca Dakota Fanning, Robert Wisdom, Douglas Smith, Matthew Shear, Matt Lintz, Brian Geraghty ve Q’orianka Kilcher rol alıyor. Peki bu Alienist dizisinin konusu nedir ? 

1896 yılında New York’ta geçen dizinin ismi Türkçe’ye “Ruh Avcısı” olarak çevriliyor. New York’un büyüleyici ve atmosferik dünyasında geçen temposu yüksek, psikolojik bir gerilim dizisi olması bekleniyor.

The Alienist Konusu

The Alienist’in konusu; Amerikan iç savaşından sonra ülkedeki kalkınma dönemi olan Gilded Age’de 1896’nın New York’unda geçiyor. Bir polis memurunun korkunç bir cinayete kurban gitmesi ve şehirde meydana gelen bir dizi korkunç cinayetin ardından yeni atanan polis komiseri Theodore Roosevelt; ruhbilimci olarak tanınan suç psikoloğu Dr. Laszlo Kreizler (Daniel Brühl) ve gazete illüstratörü John Moore (Luke Evans) ikilisinden soruşturmayı gizli olarak yürütme konusunda yardım ister.

The Alienist Oyuncuları

  • Dr. Laszlo Kreizler rolünü canlandıracak kişi Daniel Brühl.
  • John Moore rolüyle ekranlarınızda Luke Evans.
  • Sara Howard rolüyle Dakota Fanning karşımızda olacak.
  • Cyrus Montrose karakterini Robert Wisdom canlandıracak.
  • Marcus Isaacson karakterini Douglas Smith canlandıracak.
  • Lucius Isaacson karakterini Matthew Shear canlandıracak.
  • Stevie Taggert karakterini Matt Lintz canlandıracak.
  • Theodore Roosevelt karakteriyle karşımızda Brian Geraghty oynayacak.
  • Mary Palmer karakerini canlandıracak kişi Q’orianka Kilcher.

The Alienist Dizisini İzlenilebilir Kılan Özellikler

1) Başrol Seçimi

The Alienist Başrol - Luke Evans

The Alienist Başrol – Luke Evans

Luke Evans: Tartışmasız muhteşem bir oyuncu olduğunu oynadığı bütün rollerde gösteriyor zaten. Bu dizide de muhteşem bir oyunculuk sergileyeceğinden eminim.
Daniel Brühl: Birçok güzel yapımda rol almış ve oyunculuğunu kanıtlamış bir oyuncu olarak ona da bu dizide güvenimiz tam.
Robert Wisdom: Daha önce efsane dizi Prison Break’te karşımıza çıkan Robert Wisdom, sadece bununla kalmamış birçok dizi ve filmde oyunculuğunu konuşturarak bu dizideki yerini aldı.

2) Yapımın Kalitesi

TNT her bölüm için 5 milyon dolar ayırmışsa kaliteli bir yapım olacaksa dizinin nasıl bir şey olacağını tahmin etmek az da olsa mümkün.

3) Dizinin Konusu

Dizinin konusu her ne kadar tam belirgin olmasa da fragmanlar diziye ışık tutuyor. Dram, Tarih ve polisiye işlenecek dizide olayların nasıl geçtiği anlaşılmayacak bile.

The Alienist Konusu – Dizi Bilgileri

The Alienist Fragmanı


.:: The Alienist dizisi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın ! Hepinize bol dizili günler dileriz.

Diğer Dizi Konuları

Counterpart Konusu

Supernatural Konusu

How I Met Your Mother Konusu

The Mentalist Konusu

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.