The Handmaids Tale 4.Sezon Ne Zaman?

03.05.2020
517
The Handmaids Tale 4.Sezon Ne Zaman?

Sevilen Dizi The Handmaids Tale 4.Sezon Ne Zaman? Sorusune sizler için Blutv verilerine göre bilgi vermeye çalışacağız.

The Handmaid’s Tale 4.Sezon Ne Zaman?

Margaret Atwood’un ünlü romanı The Handmaid’s Tale’den uyarlanan dizi yayınlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmektedir. Roman 1985 yılında yayınlanmıştır. 2017 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi çok sayıda ödül almıştır. Her yönü ile tam not alan The Handmaid’s Tale oyuncuları ile de adından söz ettirmektedir. 3 sezonda toplam 36 bölüm yayınlanmıştır.3. sezonun final bölümü ile izleyenleri büyüleyen dizinin 4. Sezon için hazırlıkların başlandığı bilinmektedir. 2020 yılının yaz ayında ekrana gelmesi beklenen The Handmaid’s Tale yaşanan koronavirüs salgını nedeni ile ne zaman yayınlanacağı henüz belli değildir.

The Handmaid’s Tale 4.Sezon Konusu Nedir?

Altın Küre ve Grammy’e adeta damga vuran The Handmail’s Tale 4. sezonu büyük bir merak ile beklenenThe Handmaid’s Tale konusu ise kadınların hiçbir hakkının kalmadığı distropik bir dönem anlatılmaktadır. Dünya eski günlerinden uzakta çok daha farklı bir düzen almaktadır. Kadınların hiçbir alanda hak ve özgürlükleri kalmıştır. Çalışmaları, para kazanmaları her şey yasaklanmıştır.Çeşitli nedenlerden dolayı nüfus hızlı bir şekilde azalmaktadır. Gilead adı verilen bir yönetimin kontrolü elinde tutmaktadır. Her şeylerini kaybeden kadınlar yüksek mertebede bulunan komutanların evlerine eğitildikten sonra hizmetçi olarak gönderilmektedir. Tek görevleri bu değildir.

The Handmaids Tale 4.Sezon Ne Zaman? Ve konusu…

Aynı zamanda komutanlardan hamile kalmaları ve doğurmaları beklenmektedir.Dizi ise Offred adındaki bir hizmetçinin hayatını konu almaktadır. Mutlu bir işi ve evliliği olan June bir gün yasalar gereği kadınların çalışma haklarının elinden alınması ile değişir. Değişen düzenin fark edilmesi ile eşi ve kızı ile kaçmaya çalışırlar. Ancak her şey planlandığı gibi gitmez ve yakalanırlar.Kızını alan kuvvetler June’ a ise eğitim gördüğü yerde adının artık Offred olduğunu söylerler ve artık Fred Waterford adında bir komutanın evinde hizmetçidir. Offred kızı için mücadele etmeye kararlıdır. Komutanın karısının adı Serena’dır ve bir o kadar soğuk bir kadındır. Bir süre sonra Serena sorunun eşinde olduğunu düşünmeye başlar. Başka bir çözüm yolu aramaya başlar. Serena’nın aklına ne gelmiştir? Offred hamile kalabilecek midir?

The Handmail’s Tale 2. Ve 3. Sezonda Neler Oldu?

İkinci sezonda büyük bir mücadele başlar. Offred hamiledir. Bebek komutan mıdır? Yoksa babası başkası mıdır? Üçüncü sezonda ise savaş başlamıştır. Offred’ın müttefik güçlere ihtiyacı vardır. Offred’ın yanında çok sayıda kişi vardır ve büyük bir dönüşüm başlamıştır. Başarılı olabilecekler mi?

Offred kızına kavuşabilecek mi?

Her sezon yayınlanan The Handmaid’s Tale fragmanı ile gerilim ve heyecan daha da yükselmektedir. 4. sezon fragmanı ise büyük bir ilgi ile beklenmektedir.

The Handmaid’s Karakterleri Kimlerdir?

Dizide yer alan her bir karakterin farklı bir hikayesi vardır. Offred’a dışarı çıkarken eşlik eden Alexis, sözünü sakınmayan ve her daim doğruları söyleyen Madeline bir hizmetçidir. Komutanın şoförü olan Nick; Offred’ın çok yakın bir arkadaşı olan Samira ve Offred’ın eski kocası O-T’de diğer karakterlerdir.

The Handmaid’s Tale İzle

Çok farklı bir bakış açısı ile kaleme alınan senaryosu ve bir kadının verdiği zorluklar ile dolu mücadelesini en iyi şekilde anlatılmaktadır. Son yıllarda yayınlanan diziler içerisinde IMDB puanı ve başarısı ile ön plana çıkan diziyi izlemek isteyenler için The Handmaid’s Tale izle platformlarında bulabilirsiniz.

The Handmaid’s Tale 4.Sezon Oyuncuları

Elisabeth Moss Kimdir?

Elisabet moss kimdir

Offred’a hayat veren Elisabeth Moss 1982 yılında dünyaya gelmiştir. 8 yaşında ilk defa ekrana çıkan oyuncu çok sayıda film ve dizide yer almıştır. Hem Emmy hem de Altın Küre’de en iyi kadın oyuncu ödüllerini kazanmıştır.

Joseph Fiennes Kimdir?

joseph fiennes kimdir

Fred Waterford karakterini canlandıran oyuncu 1970 yılında dünyaya gelmiştir. İngiliz oyuncu Camelot dizisinde Merlin’i canlandırmıştır. Ayrıca çok sayıda filmde de yer almıştır.

Max Minghella Kimdir?

Max Minghella kimdir

Nick karakterine hayat veren oyuncu 1985 yılında doğmuştur. University College School mezunudur. Dizide ikinci ve üçüncü sezondaki başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirmektedir.

Fragman:

Sizler için The Handmaid’s Tale 4.Sezon ne zaman? hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Ayrıca The Handmaid’s tale konusu https://bidizikonusu.com/the-handmaids-tale-dizisinin-konusu/ burada yer almaktadır.

 

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.