The Last Ship Konusu
The Last Ship Konusu

The Last Ship Dizisinin Konusu

ABD için 02 Haziran 2014 vizyon tarihi olan The Last Ship dizisinin yönetmen koltuğunda Paul Holahan, Peter Weller ve Jack Bender gibi isimler yer alırken, The Last Ship oyuncuları arasında ise Adam Baldwin ve Charles Parnell gibi oyuncular yer almaktadır.

The Last Ship Dizisinin Konusu

The Last Ship dizisinde yer alan James isimli gemi ile kendinizi kutuplarda bulacaksınız. Amerikan Donanma Gemisi olan James isimli gemi, ortalama beş aydır kutuplarda bulunmaktadır ve artık dönüş zamanı da gelmiştir.

James isimli gemide, donanmaya eşlik etmekte olan bilim adamları, mürettebat ve gemi kaptanı ile gizlilik kuralları gereğince önemli görevleri hakkında bilgi vermemektedirler. James adında ki gemi, görevleri için son beş ayını Dünya’dan izole olmuş bir şekilde denizde geçirmiş ve dönüş zamanının gelmesi ile bir gariplik olduğu hissedilmektedir.

 Geminin kaptanı olan Tom Chandler, bu gariplik üzerine her şeyi öğrenebilmek adına bilim adamlarından biri olan Dr. Scott’u konuşturur. Geminin denizde izole olarak geçirdiği son beş ay içerisinde kızıl grip adı verilen tehlikeli bir virüs, beş milyarın üzerinde insanın ölümüne neden olmuş ve Dünya’da yok olmanın eşiğine gelmiştir.

Ayrıca hükümet düşmüş ve bunun yanı sıra ordular da dağılmıştır. Durumu öğrenen Kaptan Tom Chandler, tüm her şeyi göze alarak, Nathan James ile birlikte umudun öncüsü olabilmek adına çalışacaklardır ve bilim adamlarının herkesten gizlemiş olduğu bilgi ise, kızıl grip adı verilen virüsü yenebilecek bir aşı üretilmiş olmasıdır.

The Last Ship Oyuncuları

The Last Ship dizisinin oyuncuları arasında Kaptan Tom Chandler’ı Eric Dane, Captain Mike Slattery’i Adam Baldwin, CMC Jeter’i Charles Parnell, Lt. Alisha Granderson’u Christina Elmore, Miller’ı Kevin Michael Martin, Lt. Carlton Burk’u Jocko Sims, Gator’u Michael Curran-Dorsano, Lt. Danny Green’i Travis Van Winkle, Lt. Kara Foster’ı Marissa Neitling, Sasha Cooper’ı Bridget Regan ve Doc Rios’u Maximiliano Hernandez canlandırmaktadır.

The Last Ship Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •    The Last Ship Dizisi Türü: Bilim kurgu, aksiyon, dram
  •    The Last Ship Dizisi Yapımcıları: Andrew Form, Bradley Fuller, Michael Bay, Steven Kane, Ira Parker, Ellen Stafford, Tony Mark, Matt Emmons, Lindsay Owens, Jim Jerome
  •    The Last Ship Dizisi Kaç Bölüm: 31 Bölüm
  •    The Last Ship Dizisi Kaç Sezon: 5 Sezon
  •    The Last Ship Ortalama Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •    The Last Ship Yapım Yılı: 2014
  •    The Last Ship Dizisi IMDb Puanı: 7.5
[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Z Nation Konusu

Z Nation Dizisinin Konusu

The Fall Konusu

The Fall Dizisinin Konusu