Travelers Dizisinin Konusu

Travelers Konusu
Travelers Konusu

 Travelers dizisi 2016 senesinden itibaren ekranlarda yer alan ve bilim kurgu kategorisine dâhil bir dizidir. Amerika kökenli bir şekilde yayın hayatına başlayan Travelers, son yıllarda yükselen bir grafik halinde büyüme gösteren dizi sektöründe yer almayı başarmış az sayıda bilim kurgu dizisinden bir tanesidir.

Bütçe olarak başlarda kullanılan miktarların azlığından ötürü dizinin ilk bölümlerinde grafiksel anlamda beklenen alınamayabilir ancak tahmin edilenden fazla seyirci kitlesi ile buluşma gerçekleştiği için bu durum ilerleyen bölümlerde farklılaşmıştır. İlk bakıldığında alışılagelmiş bir konuya sahip gibi görünse de Travelers dizisinin konusu kendini izletmeyi başaran ve bu sayede klişe olmaktan kurtulan bir konu olarak göze çarpmaktadır. Travelers dizisinin oyuncuları ise genellikle tanınmış isimlerden oluşmaktadır.

Travelers Dizi Konusu

   Travelers dizisinin konusu ise bu günden seneler sonra dünya nüfusunda çok önemli bir azalma görülmesi ile başlamaktadır. Hayatta kalmayı başaran ve şans eseri birbirleriyle tanışma fırsatı yakalayan bir avuç insan bir zaman makinesi keşfedeceklerdir. Bu keşifle beraber küçük bir grup oluşturma kararı alırlar.

Bu gruba ise Travelers ismini verirler. Asıl gayeleri ise makineyi kullanarak zamanda geriye gitmek ve dünyanın bu hale gelmesini sağlayan hatayı bulup ortadan kaldırmaktır. Grup üyelerinin her biri farklı özellikler ve kabiliyetler bulundurmaktadır. Dizinin her bölüm farklı bir tema yakalamasını sağlayan olay budur.

Yüzyıllar sonrasından 21. yüzyıla tekrar dönmeyi başarabilen küçük ekibimiz, ekip lideri Grant Maclaren önderliğinde ( FBI Ajanı ) engelli fakat zeki bir kadın olan Marcy Warton,  onun sosyal iş arkadaşı David Mailer ve grubun diğer üyeleri ile maceradan maceraya atılacaklardır.

Travelers Dizi Oyuncuları

  • Eric Maccormack – Grant Maclaren
  • MacKenzie Porter-  Marcy Warton
  • Patrick Gilmore- David Mailer
  • Diğer oyuncular ise: J. Alex Brinson, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman, Leah Cairns, Arnold Pinnock ve William MacDonald

Travelers Dizisi Hakkında Bilgiler

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skins Konusu

Skins Dizisinin Konusu

The Crown Konusu

The Crown Dizisinin Konusu