Yaz Aylarında Sizi Serinletecek 5 Dizi Önerisi

27.06.2018
358
Yaz Aylarında Sizi Serinletecek 5 Dizi Önerisi

Sıcak yaz aylarında tatile gitmeyip eve kapanan insanlardansanız, tek dostunuz yabancı diziler olabilir. Bu yazıda size sunacağımız yabancı dizi önerileri ile sıcak yaz aylarından eser kalmayacak!

Yaz için Yabancı Dizi Önerileri

1) Peaky Blinders

Peaky Blinders Konusu ve Oyuncuları

 

Son zamanların revaçta olan yabancı dizisi, 1. Dünya Savaşı sonrası kurulan bir İngiliz örgütünü anlatan Peaky Blinders dizisi, baş rolü Cillian Murphy ile üst sıralara oynuyor. Çekimlerinden kurgusuna kadar her alanda başarılı bir dizi olan bu diziyi es geçmemenizi tavsiye ederiz.

Peaky Blinders Konusu için makalemize göz atabilirsiniz.

2) Dark

Dark-Dizisinin-Konusu

Netflix kanalının ” Alman Stranger Things‘i  ” olarak anılan Dark dizisi, bir kasabada kaybolan çocuğun ardından süregelen gizemli olay dizisini konu ediniyor. Birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilen Dark dizisini de seyir listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Dark Konusu için makalemize göz atabilirsiniz.

3) Counterpart

Counterpart Dizisinin Konusu

Starz kanalının başarılı bir dizisi olan Counterpart dizisinde, baş karakterimiz, yine sıradan günlerden birine uyanıp işe gittiğinde, iş yerinde paralel evrene açılan bir boyut fark eder, bundan sonra süregelen olaylar hiç normal olmayacaktır.

Counterpart Konusu için makalemize göz atabilirsiniz.

4) Altered Carbon

Altered Carbon Konusu

Netflix’in bu yıl çıkan yeni bilim kurgu dizisi olan Altered Carbon, bilim kurgu seyir keyfinize keyif katacak! Bundan şüpheniz olmasın. Game of Thrones‘tan yüksek bütçesi ile epey gündemde kalan Altered Carbon, konusu itibariyle de oldukça ilgi çekici.

Altered Carbon Konusu için makalemize göz atabilirsiniz.

5) The Leftovers

The Leftovers Konusu ve Oyuncuları

Game of Thrones’un kanalı olan HBO kanalının bir dizisi olan The Leftovers dizisi, konusu açısından bir bilim kurgu dizisini andırıyor. Dünya’da meydana gelen ani bir olay ile Dünya nüfusunun %2’si bir anda kayboluyor.

The Leftovers Konusu için makalemize göz atabilirsiniz.

Bu diziler klişeleşmiş yabancı dizi tavsiyelerinden bıkanlar için gerçekten güzel dizilerdir. Her tavsiye istediğinizde Breaking Bad, Prison Break gibi tavsiyeler almaktan siz de bıktıysanız, bizi takip etmeye devam edin!

YAZAR BİLGİSİ
bidizikonusu
Herkese yabancı dizilerin konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan, güncel yabancı dizi haberlerini de okuyabileceğiniz bir internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.