Dizi Haberleri, Oyuncular ve Dizi Kıyafetleri

Yalan Dizisi Kıyafetleri Sponsorları

0

Yalan Dizisi Kıyafetleri Şık Kombinleri, Kıyafet Markaları ve Işıltılı Aksesuarları

Yalan dizisi, Kanal D ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak. Heyecanla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken, senaryosunu Murat Boyacıoğlu‘nun kaleme aldığı projenin yapımcılığını ise Süreç Film üstleniyor. Dizinin oyuncularının şık ve trend kıyafetleri, izleyicilerin de ilgisini çekiyor. İşte Yalan dizisi oyuncularının stilini yansıtan kombinleri, tercih ettikleri kıyafet markaları ve göz alıcı takıları hakkında detaylar!

Yalan Dizisi Eylül Tumbar’ın (Duru) Şık Kombinleri

Yalan dizisinde Duru karakterine hayat veren Eylül Tumbar, zarif ve modern kombinleriyle dikkat çekiyor. Genç oyuncunun dizide giydiği şık elbiseler, ceketler ve kombinlerini tamamlayan aksesuarlar, moda severlerin radarına giriyor. Eylül Tumbar’ın Yalan dizisi 2. bölümde tercih ettiği kıyafetler de merak konusu oldu.

Yalan Dizisi Aslıhan Güner’in (Melike) Göz Alıcı Kıyafetleri

Dizinin kadın başrol oyuncusu Aslıhan GünerMelike karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Güzel oyuncunun kusursuz fiziğine yakışan şık ve trend parçalar, moda dünyasından ilham alıyor. Aslıhan Güner’in Yalan dizisinde giydiği elbiseler, bluzlar, etekler ve aksesuarları, kombinlerini tamamlayan önemli detaylar arasında yer alıyor.

Yalan Dizisi Feyyaz Duman’ın (Kadir) Kıyafetleri

Dizide Kadir karakterini canlandıran Feyyaz Duman, şık ve tarz sahibi giyim tarzıyla erkek izleyicilerin de dikkatini çekiyor. Oyuncunun dizide tercih ettiği gömlekler, tişörtler, ceketler ve aksesuarlar, erkek modasına yön veriyor. Feyyaz Duman’ın Yalan dizisindeki kombinleri, sezon trendlerini yansıtıyor.

Yalan Dizisi Serra Pirinç Kıyafetleri

Yalan Dizisi Serra Pirinç Kıyafetleri

Yalan dizisi oyuncularından Serra Pirinç, canlandırdığı karakterle izleyicileri ekrana kilitleyecek. Güzel oyuncunun dizide tercih ettiği kıyafetlerin yanı sıra, ışıltılı takıları ve aksesuarları da göz dolduruyor. Serra Pirinç’in Yalan dizisinde kullandığı kolyeler, küpeler, bileklikler ve yüzükler, kombinlerinin tamamlayıcı parçaları olarak öne çıkıyor.

Yalan dizisi oyuncularının kıyafetleriaksesuar seçimleri ve kombinleri hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz bu yazımızda, sizlere ilham verecek stil ipuçları da sunduk. Dizinin yakında ekranlara gelmesiyle birlikte, oyuncuların marka ve fiyat bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Moda ve dizi trendlerini yakından takip etmek isteyenler için Yalan dizisi, bu sezon adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.